ALUKOV vystavuje na mezinárodním HORECA veletrhu Sirha

Spread the love

Mezinárodního veletrhu Sirha, který se koná 9. – 11. května v Budapešti, se zúčastní více než 300 vystavovatelů produktů a služeb pro segment HORECA a maloobchodu z celého světa. Mezi nimi bude i český výrobce zastřešení teras, bazénů a vířivých van, společnost ALUKOV a.s., která zde návštěvníkům předvede své posuvné zastřešení CORSO pro segment HORECA.

Zastřešení ocení všichni provozovatelé a majitelé restauračních zařízení, kteří mají předzahrádku nebo venkovní obsluhu. Tu je možné díky posuvnému zastřešení během několika vteřin schovat před případným deštěm, větrem nebo náhlým ochlazením a zachovat venkovní místa k sezení i během nepříznivého počasí. Večerní prosklená a zastřešená zahrádka přímo láká pro posezení bez obav před dotěrným hmyzem, hlukem nebo prašností z okolí. Zastřešení restaurace nebo zastřešení hotelu tedy ocení i zákazníci. Společnost ALUKOV vyrábí zastřešení na míru každému zákazníkovi zvlášť a zajišťuje také profesionální a bezpečnou instalaci.

„V České republice průměrně proprší 86 dní v roce, tedy přibližně každý čtvrtý den. Pro majitele restaurací a kaváren znamená déšť většinou prázdnou předzahrádku a tím pádem i ušlý zisk. My pro ně máme alternativu – zastřešení HORECA, s rychlou návratností vložených prostředků, které může být za hezkého počasí plně otevřené jako běžná zahrádka a v případě potřeby z něj lze udělat uzavřenou zimní zahradu,“ říká Zdeněk Kohák, marketingový ředitel společnosti AUKOV a.s.

Více informací naleznete na www.alukov.cz/zastreseni-horeca/ a http://sirha-budapest.com/en