Ambiente 2022 představí trendy v segmentu horeca a nabídne zajímavé přednášky!

Přední mezinárodní výrobci i obchodníci se ve dnech 11. až 15. února opět sjedou do Frankfurtu nad Mohanem na veletrh designu a spotřebního zboží Ambiente. Ten nabídne celou řadu přednášek, workshopů o novinkách v oboru a také nejnovější produkty z celého světa.

Maloobchodní sektor potřebuje výměnu názorů mezi odborníky z oboru – o nových perspektivách, přesvědčivých osvědčených postupech a aktuálních trendech. Přesně to nabízí Ambiente Academy v hale 9.0 a HoReCa Academy v hale 6.0. Renomovaní přednášející přinesou vhled do zásadního vývoje na trhu, nabídnou praktické tipy a pozvou k diskusím.

HoReCa Academy se v roce 2022 uskuteční teprve podruhé a nabídne bohaté menu poznatků z oblasti mezinárodního pohostinství. Rozrůstající se sekce HoReCa v hale 6.0 byla na veletrhu Ambiente poprvé v roce 2020.

Na jedné z přednášek se Jesper Efferbac z Jeff&Co Group ve své prezentaci „The New Normal“ podělí o svůj pohled na současný stav a budoucnost globálního gastronomického průmyslu. Co se změnilo v důsledku pandemie Covid-19? Jakým pravidlům se budeme muset v budoucnu přizpůsobit? Ve své přednášce se zabývá, jak se investice do udržitelnosti využívají jako prodejní a marketingové nástroje. „Po pandemii budeme konfrontováni s novou realitou v kombinaci s rychle rostoucí poptávkou po udržitelných a ekologicky šetrných výrobcích, na to musíme být připraveni,“ vyzývá Efferbach.

Veletrh Ambiente se na 20 podlažích v 9 halách zaměřuje na témata stolování, kuchyně, domácích potřeb, dárků, lifestylových produktů, bydlení a vybavení domácnosti. Na nadcházejícím veletrhu Ambiente představí své nejnovější produkty a nápady renomované značky v segmentu stolování, jako jsou Alessi, ASA Selection, Fiskars, GEFU, RAK, Robbe & Berking, Steelite, Stelton a Victorinox. Spoustu inspirace a inovací představí řada gigantů ze segmentu bydlení a dárků, a to včetně firem Blomus, Broste Copenhagen, Cor Mulder, Dome Deco, Eichholtz, Gasper, Gilde Handwerk Macrander, Gries Deco nebo Lambert.

Fyzické konání veletrhu podpoří také digitální obsah. Digitální komunikace prostřednictvím chatu nebo videa bude možná již týden před akcí. Prezentace trendů a vybrané zajímavosti z doprovodného programu veletrhu budou přenášeny živě a můžete je kdykoli sledovat v digitální podobě. To umožní účast i návštěvníkům z oblastí, odkud nebude možno přijet kvůli cestovním omezením.

Více informací o veletrhu najdete na webu www.ambiente.messefrankfurt.com.
Vstupenky koupíte pohodlně online na www.visitortickets.messefrankfurt.com.

Foto: Messe Frankfurt Exhibition GmbH

2020 Ambiente
2020 Ambiente
Copyright © Messe Frankfurt / Marc Jacquemin

Warning: Undefined array key "sfsi_mastodonIcon_order" in /data/web/virtuals/309338/virtual/www/domains/svethg.cz/wp-content/plugins/ultimate-social-media-icons/libs/controllers/sfsi_frontpopUp.php on line 175
error

Líbí se vám příspěvek? Pošlete jej dál :-)