Ana Beriashvili novou CEO Becherovky v Čechách a na Slovensku

Spread the love

Ve společnosti Jan Becher Pernod Ricard a Pernod Ricard Slovakia dochází ke změně ve vedení. Dosavadní výkonnou ředitelku pro český a slovenský trh Miroslavu Simovou nahradila od 1. května Ana Beriashvili, která v rámci koncernu přechází z Yerevan Brandy Company a Pernod Ricard Armenia.

Ana Beriashvili pracuje ve skupině Pernod Ricard již od roku 2004, kdy začínala na pozici asistentky právního oddělení pro Wines & Spirits v Gruzii. Zanedlouho celé právní oddělení vedla a v roce 2008 byla jmenována provozní ředitelkou společnosti. Roku 2012 se přesunula do Arménie na pozici výrobní ředitelky Yerevan Brandy Company, o pět let později se pak stala generální ředitelkou společnosti. Z tohoto postu nyní přechází do Prahy, kde po Miroslavě Simové přebírá vedení české a slovenské pobočky Pernod Ricard. Ana je držitelkou magisterského titulu v oboru právo a veřejná správa.

„Na novou roli a vedení české a slovenské pobočky JBPR se moc těším a zároveň je pro mě velkou profesní výzvou. Obzvlášť v této době, kdy se výrazně změnilo celé odvětví z důvodu doznívající světové pandemie a kdy musíme hledat nové cesty a přístupy k zákazníkům,“ říká k nástupu do funkce ředitelky Ana Beriashvili.

Zdroj: Jan Becher Pernod Ricard