Automatické aktualizace softwaru varných systémů RATIONAL: stačí jedno kliknutí

Spread the love

Co je standardem pro chytré telefony a počítače, by mělo být standardem i pro kuchyňské zařízení. Varné systémy iCombi a iVario od společnosti RATIONAL nejsou výjimkou. Pouze s aktuálním softwarem může uživatel těžit z dalších vylepšení zařízení a nejvyšších bezpečnostních standardů.

Společnosti jako RATIONAL kladou větší důraz na důležitost aktualizací a jejich cílem je celý proces co nejvíce zjednodušit. V současné době jsou konvektomaty iCombi a multifunkční pánve iVario aktualizovány automaticky. To také funguje pro starší modely těchto varných systémů. Základním předpokladem pro aktivaci této funkce je připojení zařízení k platformě ConnectedCooking, digitální správě kuchyně. V zařízení se pak už jen objeví oznámení s nabídkou aktualizace systému. Pouhým kliknutím uživatel potvrdí stáhnutí a instalaci aktualizace a během pár minut je zařízení aktualizováno. Výsledkem jsou nové nebo vylepšené funkce, které může uživatel na zařízení využívat. Ochrana dat koncových uživatelů je pro společnost RATIONAL důležitá. Proto všechny softwarové verze od března 2022 obsahují nejvyšší standardy ochrany dat.

Digitální platforma pro správu kuchyně ConnectedCooking umožňuje přístup k varných systémům RATIONAL z chytrého telefonu, tabletu nebo počítače. Kromě automatických aktualizací softwaru umožňuje monitorovat samotnou práci zařízení, znečištění, dokumentovat data HACCP a vytvářet varné programy. Vše je vyvinuto s cílem zjednodušit pracovní procesy, šetřit čas a peníze a zajistit neustále stejnou kvalitu pokrmů. Využívání platformy je zcela zdarma. Více informací ke ConnectedCooking naleznete na webu www.connectedcooking.com.

Foto: Rational