Becherovka Original získala zlatou medaili

Tradiční český bylinný likér slaví další úspěch v zahraničí. Porota nezávislých degustátorů mezinárodní soutěže San Francisco World Spirits Competition ocenila Becherovku Original zlatou medailí v kategorii bylinných likérů. Karlovarský výrobce si tak rozšířil sbírku významných mezinárodních ocenění. V prosinci získala Becherovka zlatou medaili z osmého ročníku soutěže Spirits Masters v Londýně.

Becherovka Original je oblíbeným bylinným likérem nejen u nás, ale i v zahraničí. Důkazem toho je řada mezinárodních ocenění, které Becherovka sbírá na zahraničních soutěžích. Z letošního 16. ročníku soutěže World Spirits Competition, ve které soutěžilo přes 1 500 produktů, si Becherovka odnáší tentokrát zlatou medaili. Produkty hodnotila odborná mezinárodní porota, ve které zasedlo celkem 39 členů –  odborníci z oblasti mixologie, vlastníci restaurací, hotelů a barů, novináři a zástupci mezinárodních výrobců alkoholu.

 

„Prestižní ocenění na mezinárodních soutěžích nám vždy připomenou, jak výjimečným likérem Becherovka je. Svou specifickou chutí a přírodním složením z bylinek a koření si nachází své fanoušky po celém světě a my jsme na každý její úspěch, jako na zlatou medailí z tak respektované barové soutěže, náležitě hrdí“, říká Filip Větrovský, Brand Manager značky Becherovka Original.