Cena budoucnosti 2017 pro Miele


Nové pračky Miele Professional jsou extrémně úsporné a rychlé. Proto stály ve středu pozornosti během veletrhu Internorga v Hamburku, který je nejdůležitějším veletrhem pro hotelnictví a gastronomii v Německu i sousedních zemích. Již na začátku výstavy byly profesionální pračky Miele vyznamenány Cenou budoucnosti 2017.

Nastupující generace profesionálních praček Miele představuje zcela novou a patentovanou konstrukci voštinového bubnu. O výrazné úspory se při spotřebě vody a elektrické energie stará rovněž patentovaná prací vana s jedinečnou oválnou geometrií a nový rytmus praní EcoSpeed.

Tyto atributy byly zjevně rozhodující i pro porotu Ceny budoucnosti. „S přístroji „Benchmark Machines“ nastavuje Miele nová měřítka ve třídě s kapacitou náplně od 10 do 20 kilogramů. Řady „Performance“ a „Performance Plus“ byly oceněny díky funkci a ergonomii, spotřebě energie, vody a materiálu, ale také pro svou snadnou údržbu a dlouhou životnost,“ zaznělo při vyhlášení vítězů. Přístroje Miele získaly první cenu v kategorii „Produkt udávající trendy – technika a vybavení“.

 


Warning: Undefined array key "sfsi_mastodonIcon_order" in /data/web/virtuals/309338/virtual/www/domains/svethg.cz/wp-content/plugins/ultimate-social-media-icons/libs/controllers/sfsi_frontpopUp.php on line 175
error

Líbí se vám příspěvek? Pošlete jej dál :-)