Český „král dekorací“ vyzdobil moskevské letiště Šeremeťjevo

Spread the love

Na letišti panuje magická atmosféra Vánoc a novoročních pohádek

Mezinárodní letiště Šeremeťjevo zdobí novoroční motivy, navržené a vyrobené českou firmou S.O.S. Dekorace. Ta získala zakázku na výzdobu letiště v náročném tendrovém řízení. Klasické zářivé vánoční koule a girlandy, stylizovaná perníková letadla, kufry a mnoho dalších prvků, jejichž společným motivem jsou příběhy z cest a slavností.

Zvláštní pozornost jsme při návrhu dekorace chtěli věnovat dětem, proto jsme navrhli co nejvíce zábavných prvků pro malé pasažéry. Kromě klasických vánočních a novoročních ozdob jsme na letišti vytvořili tři fotografické zóny s pohádkovými jeleny, medvědy a dárky. Snažili jsme se vytvořit takové ozdoby, díky kterým by letiště Šeremeťjevo získalo popularitu v sociálních sítích. Děti a dospělí se budou navzájem fotit a sdílet své snímky, říká generální ředitel a majitel společnosti S.O.S. Dekorace Jakub Olbert.

Na terminálech D, E a F letiště v Šeremeťjevu najdete tematické kompozice s hrdiny novoročních pohádek a všemi prvky vánoční nálady a dárků. Každý zájemce si může udělat památeční selfie, umístit fotku na své webové stránce a získat ocenění od svých přátel a odběratelů.

„Šeremeťjevo zajišťuje špičkové služby, je to komfortní a útulné prostředí, které předčí očekávání pasažérů a klientů. Vždy se snažíme o co nejvyšší kvalitu a individuální přístup, proto každý svátek je pro nás příležitostí vytvořit něco nezapomenutelného a nového. Novoroční a vánoční atmosféra, která na letišti panuje, dává radost tisícům ruských a zahraničních pasažérů a obdarovává je příjemnými vzpomínkami,“ míní ředitelka komunikačního oddělení společnosti Mezinárodní letiště Šeremeťjevo, a.s., Anna Zacharenková.