Chybí vám personál v kuchyni?

Najít kvalitní personál do kuchyně či jiného provozu dokáže být někdy pěkně tvrdým oříškem. Pomoci vám však mohou chytré moderní technologie.

Díky konvektomatům Retigo Vision rychle navýšíte kapacitu kuchyně i bez nekončícího hledání nových posil. Zařízení jsou energeticky úsporná a dosahují skvělých výsledků také
v nezávislém testování (vlastníme certifikát Energy Star a Gastec). V provozu tak dokáží ušetřit značnou část nákladů, své peníze tedy rozhodně nevyhazujete oknem. A díky vychytaným programům ušetří konvektomaty čas také vašim kuchařům.

Jedním z nich je například program nočního vaření. Před odchodem z kuchyně vložíte pokrm do konvektomatu, zapnete program a odejdete domů. Ráno přijdete a jídlo je hotovo. Efektivně získaný čas lze využít třeba k přípravě dalšího pokrmu. Navíc průběh nočního vaření můžete v klidu monitorovat z domova – zařízení stačí připojit do systému Retigo Combionline® na adrese www.combionline.com. Takto lze uvařit například hovězí pečeni za 17,5 hodin při spotřebě pouze 6,6 kWh!

Proč zvolit kovektomaty Retigo?

  • Multifunkční zařízení – Parní konvektomaty dokáží nahradit jiné varné technologie (fritézy, kotle, pánve, grily apod.). Pára uleví manipulaci s těžkými hrnci.
  • Šetří čas i místo – Zatímco probíhá varný proces, máte čas na ostatní aktivity v kuchyni.
  • Uspoří energie – Ekonomické automatické mytí, efektivní tepelný výměník, dvoustupňový předehřev, trojité dveřní sklo či 50 mm silná izolace ušetří značnou část výdajů za energie.
  • Intuitivní ovládání – Retigo zvládne ovládat opravdu každý! Díky použitým piktogramům dokonce i lidé bez znalosti češtiny (nebo jiného jazyka).
  • Chytré senzory a elektronika – Umí udržovat nastavenou teplotu a vlhkost v jednotkách procent. Důležitý je i způsob odtahu vlhkosti, například při grilování produktu s vysokým obsahem vody.
  • Easy cooking – Vás provede výběrem a nastavením správné teploty a času pečení. Pouze zadáte druh, tloušťku masa, způsob přípravy a stupeň propečení. Takto zvládne i méně zkušený personál připravit dokonalé menu.
  • Jednoduchá údržba – Konvektomat se sám umyje a vysuší.
  • Vyšší výtěžnost, menší váhový úbytek – Ze stejného množství surovin získáte o několik porcí více.
  • Nízká spotřeba tuků – Do konvektomatu nemusíte zbytečně přidávat litry oleje či jiného tuku. S použitím Retigo Vision olejové pistole pokryjete pokrm milimetrovou vrstvou tuku a dosáhnete mnohem nižší spotřeby než ve fritéze. Vzhledem k nárůstu cen kuchyňských olejů je i zde patrná obrovská úspora.

Čtete tento článek a říkáte si, že už Retigo máte?
Pořiďte si další! Nikoliv pro náš zisk, ale pro vaše pohodlí a úspory. Ideální je sestava konvektomatů. Dva zvládnou mnohem více a stále šetří cenné místo ve vaší kuchyni.


Warning: Undefined array key "sfsi_mastodonIcon_order" in /data/web/virtuals/309338/virtual/www/domains/svethg.cz/wp-content/plugins/ultimate-social-media-icons/libs/controllers/sfsi_frontpopUp.php on line 175
error

Líbí se vám příspěvek? Pošlete jej dál :-)