Cloud 9 sky bar & lounge v novém – vítejte v nebi

Cloud 9 sky bar & lounge proslavený především originálními drinky barmanského guru Romana Uhlíře a jedinečným výhledem na Prahu, se po intenzivní čtrnáctidenní rekonstrukci, která probíhala dvacet čtyři hodin denně, znovu otevřel. Hostům nabízí nový, luxusní design.

Design baru se kompletně proměnil poprvé od jeho otevření před šesti lety. Autorkou nového pojetí je původem francouzská architektka Hélène Novák ze společnosti Ian Bryan Architects, která měla celou rekonstrukci na starosti. Cloud 9 získal novou, dynamičtější tvář a lehce rozpoznatelné téma, které doplňuje image loga a korporátní fialové barvy. V interiéru pracují architekti s výraznými geometrickými vzory, které se opakují ve speciálně vyrobeném koberci, v dekoracích na baru a na paravánech, které dělí prostor určený k sezení. Díky použití studené škály barev na nábytku, koberci a dalších prvcích, bude design skvěle fungovat v odpoledním provozu, který Cloud 9 plánuje v budoucnu zavést. Skutečně ale ožívá v noci díky speciálnímu osvětlení, které se odráží ve vzorech nových prvků designu.

Proměna interiéru přinesla i zvětšení kapacity sezení hostů o dvacet procent a podstatný je také komfort pro hosty, který poskytují nové vyšší stolky. Tato poslední změna souvisí s rozšířením nabídky gastronomie, kdy si můžete v Cloud 9 nově vychutnat kompletní menu od polévky po dezert.

Kromě skvělých originálních drinků a jedinečného menu si v novém designu sky baru můžete každý čtvrtek vychutnat JAZZ IN THE SKY v podání jazz bandu Yasutoma Suzukiho.