Facebook má svůj vlastní hotelový pokoj

Jeho provoz spustil dubajský hotel Atlantis The Palm jako poděkování za svého miliontého fanouška. Speciálně vytvořený Atlantis Fan Suite bude, po dobu jedno roku, zdarma hostit fanoušky proslulého dubajského resortu!

Provoz speciálně upraveného Atlantis Fan Suite spustil dubajský hotel jako poděkování za svého miliontého fanouška. Příznivci hotelu mají navíc od 1. března možnost si rezervovat jednu bezplatnou noc v tomto pokoji, a to až do prosince 2018! Unikátní pokoj umístěný v 19. patře východní věže hotelu nabídne úchvatný výhled na vůbec první uměle zbudovaný ostrov Palm Island. Hosté se nejprve u vstupních dveří přihlásí ke svému facebookovému účtu, což jim umožní vstup do pokoje. K využití hotelového servisu poslouží speciální tlačítko designem připomínající populární facebookové „Poke“ neboli šťouchnutí. Součástí pokoje bude také Facebook Live Lounge, koutek s nástěnným monitorem a křeslem ve tvaru tlačítka „Like“, kde budou moci hosté sdílet své zážitky z pobytu. Na své si přijdou také milovníci selfie, pro něž je v koupelně přichystáno speciální zrcadlo, prostřednictvím kterého lze pořizovat fotografie, chatovat nebo telefonovat se svými blízkými. Hotel pamatoval také na doplňky, které opatřil vtipnými komentáři. Na lahvi s vodou, jež je obvykle součástí každého hotelového pokoje, se tak například dočtou „Našel jsem vodu v poušti!“.
Kromě nezplatného pobytu se mohou hosté těšit také na neomezený přístup do vodního parku Aquaventure, který je největším v Evropě a na Středním východě, do úchvatného akvária Lost Chambers a na řadu dalších výhod hotelového Atlantis Imperical Clubu, který zahrnuje například VIP check-in, snídani, vstup do salonků, kde se podává odpolední čaj či večerní drinky nebo přístup na VIP pláž. Celková hodnota služeb se pohybuje v přepočtu okolo 17 000 Kč na den.
„Dosáhnout jednoho milionu fanoušků na Facebooku je obrovský úspěch. Cítili jsme, že nastal čas poděkovat našim fanouškům za neutuchající přízeň a podporu, která pro nás aktuálně znamená v průměru 147 762 hashtagů #AtlantisThePalm ročně! Je opravdu úžasné, v jakém množství a s jakou kreativitou fanoušci sdílejí snímky a videa z hotelu. Doufáme, že se naši fanoušci budou z Atlantis Fan Suite těšit stejně, jako my se těšíme z jejich podpory,“ uvedla Ravini Perera, marketingová ředitelka hotelu.