GastroJobs.cz spustil nový web, umožní efektivnější vyhledávání

Oblíbený pracovní portál GastroJobs.cz spustil novou verzi svých webových stránek, která  nyní umožní efektivnější, přehlednější a komfortnější vyhledávání a poskytne širokou nabídku služeb pro uchazeče, zaměstnavatele i personální agentury, nově i na zahraničních trzích.

GastroJobs.cz je největší a na trhu nejdéle působící český pracovní portál v oboru gastronomie, hotelnictví, lázeňství a cestovního ruchu. Už od roku 2001 spojuje zaměstnavatele, od mezinárodních luxusních hotelů přes restaurační řetězce nebo cestovní kanceláře až po nezávislá zařízení, horské chaty a vesnické hospůdky, s vhodnými uchazeči na místa kuchařů, číšníků, servírek, barmanů, recepčních, pokojských či údržbářů, ale i ve vrcholovém a středním managementu GastroJobs.cz disponuje nejrozsáhlejší databází, kontakty a širokým povědomím mezi zaměstnavateli i uchazeči v oboru, je oficiálním partnerem oborových asociací a aktivně podporuje oborové školství a relevantní juniorské soutěže.

 


Warning: Undefined array key "sfsi_mastodonIcon_order" in /data/web/virtuals/309338/virtual/www/domains/svethg.cz/wp-content/plugins/ultimate-social-media-icons/libs/controllers/sfsi_frontpopUp.php on line 175
error

Líbí se vám příspěvek? Pošlete jej dál :-)