Holešovické výstaviště otevře své brány příznivcům gastronomie a hotelnictví

Již 11. ročník tradičního veletrhu TOP Gastro & Hotel se na pražském holešovickém výstavišti představí návštěvníkům v termínu 16. – 19. února 2017 a záštitu mu poskytlo Ministerstvo zemědělství.

Tato gastronomická událost je u nás jednou z nejatraktivnějších akcí ve svém oboru, což dokazuje také letošní účast více než 172 vystavovatelů nejen z České republiky, ale celého světa, například Belgie, USA, Jižní Korey, Itálie nebo například exotického Thajska.

Veletrh svým návštěvníkům nabídne nejnovější tuzemské i mezinárodní trendy v oblasti gastronomie & hotelnictví či rozmanitý sortiment vystavovatelů, kteří jsou rozděleni do tří hlavních zón: hotelové a restaurační zařízení, distributoři alkoholických i nealkoholických nápojů a top café / bar.

Celá atmosféra bude podkreslena bohatým doprovodným programem. Zapojit se mohou hosté do školy vyřezávání ovoce a zeleniny pod taktovkou mistrů v tomto oboru nebo fandit profesionálům v barmanských show, které pořádá partner veletrhu, Česká barmanská asociace.

Souběžně s výstavou Top Gastro & Hotel proběhne také 26. ročník středoevropského veletrhu cestovního ruchu Holiday World, který je nejvýznamnější výstavou svého druhu nejen v České republice, ale celé střední Evropě.

Více informací o veletrzích se dozvíte na http://www.top-gastro.cz/ nebo http://www.holidayworld.cz/.

_mg_1765w