Hotelová skupina AccorHotels spolupracuje se známým travel bloggerem Bruno Maltorem

Mladí lidé milují cestování, zážitky, poznávání nových zemí, lidí, zvyklostí. Nicméně je nutné najít s nimi stejnou „řeč“, která je zaujme. Právě proto se hotelová skupina AccorHotels spojila s prvním francouzským travel bloggerem Bruno Maltorem (blog Votre Tour du Monde), který od února do srpna navštívil 14 míst v Evropě, Americe i Francouzské Polynésii (Tahiti). Spolu se Sarah (francouzská studentka, která z cest pořizuje články, videa a fotografie) navštívili řadu zajímavých míst, vždy ubytovaní v hotelu značky skupiny AccorHotels. Jejich cestu, která byla zakončena 26. srpna v Praze, v hotelu ibis Old Town na party s osmi výherci z celého světa, je možné shlédnout na webových stránkách – http://www.lemeilleurstagedumonde.com/.

Cestovatelský blog, který má více než dva miliony unikátních návštěvníků, Votre Tour du Monde, vedený bloggerem Bruno Maltorem, je znám především ve Francii a francouzsky mluvících zemích, nicméně má své návštěvníky také v USA, Kanadě a v dalších částech světa. Krásné fotografie, videa, shrnující Brunovy cesty, a doporučení, tento mix, činí Brunův blog tolik oblíbený. Čtenáři na něm najdou řadu cenných informací, ale také tipů a inspirací na vlastní cesty. Právě proto byl Bruno vybrán hotelovou skupinou AccorHotels ke spolupráci. Spolu se studentkou komunikace a audiovizuální tvorby Sarah se Bruno vydal koncem února na 14 cest s názvem The Best Internship in the World (nejlepší stáž na světě), během kterých prozkoumali atraktivní místa Evropy, Ameriky, a Francouzské Polynésie. Výprava začala březnovým Eurotripem, během kterého dvojice navštívila Německo, Rakousko, Švýcarsko a dvě italská města. V dubnu se přesunuli do Ameriky, kde objevovali krásy Los Angeles a San Francisco. Část května pak patřila božskému Tahiti (Maharepa a Bora Bora). Dvoudenní výlet do Paříže v červnu, poté třídenní Německo (Hamburk) v červenci a celou cestovatelskou misi završil pobyt v České republice, konkrétně v olomouckém hotelu ibis. Oba cestovatelé bydleli vždy v hotelech skupiny AccorHotels, například ve značkách Mercure, Novotel, MGallery, či ibis styles a své zážitky z cest sdíleli se svými fanoušky.


Warning: Undefined array key "sfsi_mastodonIcon_order" in /data/web/virtuals/309338/virtual/www/domains/svethg.cz/wp-content/plugins/ultimate-social-media-icons/libs/controllers/sfsi_frontpopUp.php on line 175
error

Líbí se vám příspěvek? Pošlete jej dál :-)