Hotelová skupina Orbis koupila hotel Mercure Bucharest Unirii za 11,35 milionů EUR

V souladu se svou obchodní strategií spočívající v alokaci kapitálu na slibných trzích, které budou v budoucnu podporovat udržitelné výsledky, uzavřela hotelová skupina Orbis smlouvu o koupi bukurešťského hotelu Mercure Bucharest Unirii. Celková transakce je v hodnotě 11,35 milionů EUR.

Mercure Bucharest Unirii je výborně umístěný hotel střední třídy – jen pár kroků od strarého města v obchodní oblasti hlavního města Rumuska – Bukurešti. Rumunsko je atraktivním trhem se silným potenciálem a tato investice tedy nabízí dlouhodobu hodnotu a zajímavé výnosy”, vysvětluje Gilles Clavie, předseda správní rady a generální ředitel společnosti Orbis S.A.

Orbis spravuje tento hotel již od konce roku 2017 a bude pokračovat v rekonstrukci, aby dokončil plán modernizace.

Hotel nabízí téměř 100 prostorných, moderních a komfortních pokojů jak pro obchodní, tak i volnočasové hosty, bar s restaurací a lze ho využívat na nejrůznějsí MICE (MICE = Meetings, Incentives, Conventions/Conferences, Exhibitions/Events) aktivity.


Warning: Undefined array key "sfsi_mastodonIcon_order" in /data/web/virtuals/309338/virtual/www/domains/svethg.cz/wp-content/plugins/ultimate-social-media-icons/libs/controllers/sfsi_frontpopUp.php on line 175
error

Líbí se vám příspěvek? Pošlete jej dál :-)