International Wine Show Prague

Spread the love

28. dubna 2016 se v pražském hotelu Hilton uskuteční 16. ročník mezinárodního veletrhu International Wine Show Prague. Tento B2B event je nejdůležitější akcí ve vinařském kalendáři a je určen pro všechny domácí i zahraniční majitele vinařství a distributory vína hledající obchodní partnery v Čechách, na Slovensku a okolních trzích. Veletrh má letos jedinečnou příležitost hostit jednu ze špiček ve svém oboru, předního francouzského someliéra Serge Dubse, který v rámci veletrhu povede sérii odborných seminářů Masterclass. Serge Dubs se v Praze představí již ve čtvrtek 27. dubna 2016 na akci Wine Dinner v restauraci Kalina.

 

Letošní dubnový ročník veletrhu IWSP tradičně přivítá také významné zahraniční vystavovatele. Svá nejlepší vína přijede představit například italské vinařské konsorcium pro ochranu Prosecca Superiore z oblasti Conegliano Valdobbidene nebo apelace Chateauneuf-du-Pape z jižní Francie.

Pro zajištění exkluzivity veletrhu za účelem usnadnění komunikace mezi vystavovateli a návštěvníky je kapacita veletrhu omezena na přibližně 600 odborných návštěvníků z vinařské branže a maximální počet 70 vystavovatelů.

IWSP je úspěšně zavedená platforma pro budování nových obchodních vztahů v oblasti obchodu s vínem a nabízí jednotlivým vystavovatelům individuální služby.

Využijte tuto jedinečnou možnost k navázání zajímavých obchodních kontaktů s českými importéry a obchodníky z vinařského průmyslu!