JIA Group z Hongkongu expanduje do Evropy

Spread the love

Restaurace skupiny JIA Group jsou známé vysokou úrovní kuchyně a uměním, oslavujícím etablované umělce i nové talenty. Společnost vybudovala řadu velmi úspěšných restaurací a barů v Hongkongu a nyní expanduje se svou značkou Duddell’s do Londýna.

Původní hongkongská restaurace Duddell’s byla otevřena v r. 2013 a nabízela autentickou kantonskou kuchyni, za kterou dostala dvě michelinské hvězdy. V r. 2015 byla Yenn Wong, zakladatelka a zároveň předsedkyně představenstva JIA Group, vyznamenána titulem Restauratér roku. Londýnská restaurace Duddell’s byla otevřena v listopadu a nabízí místo pro 110 hostů, mimo jiné i ve dvou privátních saloncích. Nabízí autentickou kantonskou kuchyni, stejně jako ručně zhotovené knedlíčky dim sum. Restaurace, která je umístěna poblíž London Bridge, Borough Marketu a několika předních galerií, by se podle filozofie značky Duddell’s měla stát kulturním a společenským místem pro setkávání lidí, kteří oceňují gastronomii ve spojení s uměním a designem. Portfolio skupiny JIA Group dnes zahrnuje jedenáct restaurací a barů. „Obchody se rozvíjejí stabilně a udržitelně,“ sdělila Wong.

Klíčovým prvkem vždy byla spolupráce s nejlepšími lidmi, od šéfkuchaře po servisní tým máme skupiny spolupracovníků s profesními zkušenostmi v našich restauracích.“ Restaurace totiž spolupracuje s některými zvučnými jmény světového pohostinství jako je Jason Atherton a Nate Green. „V Hongkongu coby strategickém obchodním přístavu máme díky příznivým dovozním předpisům na potraviny k dispozici množství různých ingrediencí, které umožňují autentickou kuchyni. Doufám, že JIA Group se stane známou značkou, která bude patřit k avantgardě v mezinárodním pohostinství, přeje si Wong.

Foto JIA Group_01 (c) HKTDCJIA Duddells