Jmenování nové ředitelky hotelu Hilton Prague Old Town

V hotelu Hilton Prague Old Town proběhla významná personální změna. Do funkce generální ředitelky byla jmenována paní Tanyia Podgoretska. Od roku 2018 působila v Praze jako komerční ředitelka hotelů Hilton Prague a Hilton Prague Old Town.

„Jsem nadšená, že se mohu připojit k tak různorodému a profesionálnímu týmu. Udělám vše, co bude v mých silách, abych udržela skvělé výsledky hotelu Hilton Prague Old Town a také reputaci, kterou si během svého provozu vydobyl,“ řekla Tanya Podgoretska. Tanya pochází z Ukrajiny, kde vystudovala Univerzitu cestovního ruchu, ekonomiky a práva v Kyjevě. V hotelovém průmyslu sbírala zkušenosti přes 20 let. Ve společnosti Hilton pracuje již 9 let a před přestěhováním do Prahy pracovala v hotelech Hilton Kyjev a Hilton Warsaw City jako ředitelka obchodního rozvoje.

Tanya se v nové roli zaměří na udržení výjimečné kvality poskytovaných služeb, díky které si hoteloví hosté budou z pobytu i nadále odnášet nezapomenutelné vzpomínky. Nelze opomenout i její další důležitou roli, kterou je to, aby hotel Hilton Prague Old Town byl pracovním prostředím, kde se všichni členové týmu cítí skvěle a pozitivní energii předávají hotelovým hostům.

Rodným jazykem Tanyi je ukrajinština, dále mluví plynně anglicky, polsky a rusky. Má desetiletou dceru, ve volném čase se věnuje józe a také se zajímá o historii a umění.

Foto: Hilton Prague Old Town