Kvalitní hotelový textil zlepší spánek vašich hostů

Hotelový textil patří k nejdůležitějším atributům pokoje daného ubytovacího zařízení. Proto je při jeho výběru důležité myslet na několik faktů tak, aby byl klient spokojen a reference hotelu, penzionu, nebo chaty, stoupaly. Hoteliéři proto hledají kvalitní, jemný, čistý a především cenově výhodný textil. Společnost HORECA textil nabízí klientům široký sortiment prostěradel, polštářů, povlečení a přikrývek za bezkonkurenční ceny, vyrobený přímo na míru, dokonce v atypických rozměrech.

 

Vyberte ideální hotelové povlečení

Horeca textilJistě není nutné připomínat potřebu kvalitního spánku v našem životě. Ten je mimořádně důležitý pro správné fungování organismu během celého dne. Abychom si dobře odpočinuli, potřebujeme kvalitní matrace, které šetří páteř, dostatečně pohodlnou postel. Neméně důležité je i ložní prádlo. Jak si ovšem vybrat, když na trhu je množství produktů?

Hotelový textil je vystaven častému používání, nadměrnému zatížení a tím pádem má tendenci rychle se opotřebovat. Výroba textilu ve společnosti HORECA textil je charakteristická precizním procesem od začátku šití až po závěrečnou kontrolu. Samozřejmostí je kvalitní materiál, který zajistí dlouhou trvanlivost i při dlouhodobém používání.

Hotelové povlečení  z bavlny nezklamou žádného hosta zařízení. Jsou vyráběny z jemných mykaných a česaných přízí. Aby byly ještě exkluzivnější, procházejí speciální úpravou. Kromě toho klienti oceňují i ​​nízkou mačkavost, snadnou údržbu a antialergické vlastnosti. V nabídce jsou modely klasičtější i exkluzivnější, taky barevné. Pokud preferujete ještě vyšší luxus, na trhu najdete i směsná povlečení. Využívají je hoteliéři v západních zemích. Vyznačují se vysokou jemností, nulovou mačkavostí a po vyprání i rychlým schnutím. Jde o kombinaci dvou materiálů – bavlny a polyesteru.

Doporučujeme preferovat prověřené výrobky před levnými napodobeninami ze zahraničí.

Prostěradlo – nenápadný, ale jedinečný doplněk

Horeca textilPři hotelovém textilu se netočí všechno pouze kolem matrací, přikrývek a polštářů. Neméně důležitá jsou i prostěradla, u kterých si můžete vybrat z několika možností. Kombinací bavlny a polyesterových vláken nabídnete klientovi hebký produkt, který je již na první pohled a dotek exkluzivní. I zde platí, že tento textil rychle schne, málo se krčí a nemění barvy. Dlouhá životnost je u tak kvalitních látek samozřejmostí. Existují také ​​produkty vyššího standardu díky kvalitní česané přízi. Při výběru jakéhokoliv produktu pamatujte, že spokojenost a pohodlí vašeho hosta musí být vždy na prvním místě. Proto se nebojte do hotelového textilu investovat. Peníze se vám vrátí v podobě spokojených klientů a to bude pro vaše zařízení ta nejlepší reklama.

Představení:

Společnost HORECA textil se zabývá výrobou a prodejem hotelového a restauračního textilu, nábytku, svatebního textilu a dalších výrobků za bezkonkurenční ceny. Na trhu působí již deset let a výsledkem jsou stovky spokojených zákazníků. Výhodou je rychlá komunikace a následná realizace díky modernímu online shopu.

Foto: HRD Slovakia s.r.o.