Mobilní Sous-Vide cenově dostupné pro každého

Spread the love

Pomalé vaření si získává mezi kuchaři a také provozovateli stravovacích zařízení stále větší oblibu. Vaření při nízkých teplotách doporučuje i odborný šéfkuchař firmy Hofmann Bohemia – partner gastronomie s.r.o., pan Hermann Salzer. Jak říká „Šetříme čas a elektrickou energii, protože přístroje vaří za nás přes noc. Maso má vynikající kvalitu, je bez větších váhových úbytků. Maso se při krájení nedrobí a zůstává šťavnaté i po rozkrojení. Neunikne nám žádná šťáva. Zelenina zůstane pevná a zachovává si svoji barvu“.

Jednoduchá příprava
  • Naporcované maso nebo ryby naložte do bylinek, přidejte máslo, česnek, červené víno atd.
  • Potravinu vložte do fóliového sáčku a vysajte přebytečný vzduch
  • Pytlík ponořte do vodní lázně určené pro Sous-Vide zahřáté na požadovanou teplotu
  • Zvolte správnou teplotu a čas, po který budete připravovat surovinu ve vodní lázni

Zhotovené pokrmy metodou Sous-Vide využijete pro snadné, rychlé a zdravé grilování, na dietní přípravu jídel, pro servírování více druhů pokrmů najednou. Vysoká kvalita servírovaných jídel bez ohledu na velikost a vybavení kuchyně.

Sous-Vide Stick Bartscher pro mobilní i domácí kuchyni

Firma Hofmann.cz uvádí na trh, jako alternativní metodu přípravy surovin pomocí Sous-Vide ve vodní lázni, jednoduchý přístroj Sous-Vide Stick Bartscher, pro který Vám postačí velký hrnec.

  • Sous-Vide Stick Bartscher je vyroben z ušlechtilé oceli v kombinaci s odolným plastem a jednoduše ho upevníte na okraj nádoby pomocí klipu.
  • Sous-Vide Stick Bartscher je vhodný pro nerezový hrnec s minimální hloubkou 190 mm, množství vody max. 15 litrů. Hrnec není součástí dodávky.

Pokud se zajímáte o přístroje umožňující přípravu potravin pomocí Sous-vide a váháte při jejich pořízení, kontaktujte naše proškolené zaměstnance, kteří Vám rádi poskytnou odbornou radu. Jsme certifikovaný prodejce a servisní partner značky Bartscher, stroje a zařízení pro gastronomii.

sous-vide-2

www.hofmann.cz

foto: Hofmann Bohemia – partner gastronomie s.r.o.