Hotel Mosaic House dostal nový designový facelift

Spread the love

První „zelený“ hotel a hostel v Česku Mosaic House dostal nový designový facelift a přináší novinku na pražskou klubovou scénu – nekuřácký La Loca Music Bar & Lounge.

Celý hotel a hostel prošel částečnou rekonstrukcí a v sedmém patře vznikly dva nové luxusní penthouse pokoje s překrásným výhledem na střechy města. „Netradiční prostor kombinuje cool hostelové prostředí s komfortem designového hotelu a navíc přináší novinku v podobě nekuřáckého La Loca Music baru, který nabízí zahraničním návštěvníkům Prahy i místním fajnšmekrům klubové hudby skvělé kapely a dýdžeje zdarma,“ říká Gilles Oulevey, jednatel Mosaic House. Prostor je určen pro všechny, kteří se cítí mladí a chtějí se bavit.

Kvalitní hudba v nekuřáckém prostředí je v Praze unikátem a klub je navíc vybaven top hudební aparaturou Meyer Sound System, která nadchne interprety i posluchače. La Loca nabízí hudební program sedm dní v týdnu, přičemž na každý týden plánuje minimálně tři živá vystoupení. Kapacita klubu je 250 lidí a akce začínají vždy ve 20 hodin.

Mosaic Hoouse vznikl v roce 2010 kompletní rekonstrukcí a změnou užívání historické budovy v sousedství Karlova náměstí. Do rekonstruovaného objektu v památkové zóně Prahy 2 se podařilo implementovat nejmodernější technologie, které mu dávají přívlastek „zelený“ a znamenají nejen úsporu elektřiny, plynu a vody, ale také funkční doplnění zeleně na střeše budovy, v okolí budovy i v interiéru. Na špici zelených technologií je například získávání energie z odpadního tepla technologických zařízení zajišťujících provoz hotelu či recyklace odpadní „šedé“ vody ze sprch a umyvadel.