Nejlepší hotely pro byznys v roce 2022 podle americká CNBC

Americké CNBC, přední světové zpravodajské médium zaměřené na byznys, aktualizovalo v říjnu 2022 svůj pravidelný žebříček Best Hotels for Business Travelers. První příčku v České republice si zajistil Four Seasons Hotel Prague. Bodovaly i další pražské hotely, včetně Don Giovanni Hotel Prague a The Grand Mark Prague ze sítě Czech Inn Hotels.

Z globálního výzkumu uskutečněného mezi odborníky v hotelnictví se ukázalo, že v České republice nejlepší podmínky pro pracovní cesty a schůzky nabízí pražský Four Seasons Hotel Prague. Následuje Don Giovanni Hotel Prague a bronzové místo získal The Emblem Hotel. TOP 5 pro Českou republiku uzavírají Augustine, a Luxury Collection Hotel a The Grand Mark Hotel Prague.

„Umístění rovnou dvou našich špičkových hotelů, tedy Don Giovanni Hotel Prague a The Grand Mark Prague, v první české pětici prestižního pořadí CNBC „Best Hotels for Business Travelers“ vnímám jako velký úspěch. Byznys klientela je pro nás naprosto zásadní i vzhledem k současné situaci v turismu v ČR i ve světě, je mi ctí být součástí oceňované a úspěšné sítě hotelů,“ uvedl majitel společnosti Czech Inn Hotels, pan Jaroslav Svoboda.

Profesionálové z hotelnictví odpovídali na anketu, porovnávali objektivní charakteristiky hotelů jako je umístění, služby, volnočasové aktivity a samozřejmě zázemí pro pracovní schůzky. V průzkumu bylo více jak 10.000 pěti a čtyřhvězdičkových hotelů v 117 lokalitách světa. Do žebříčku „CNBC’s Best Hotels for Business Travelers“ se dostalo pět nejlépe hodnocených hotelů v každé lokalitě. CNBC (dříve Consumer News and Business Channel) je americké zpravodajské médium zaměřené na byznys.

Kompletní výsledky jsou k dispozici na webu CNBC: ZDE

Jaroslav Svoboda, majitel sítě Czech Inn Hotels, před The Grand Mark Prague

Warning: Undefined array key "sfsi_mastodonIcon_order" in /data/web/virtuals/309338/virtual/www/domains/svethg.cz/wp-content/plugins/ultimate-social-media-icons/libs/controllers/sfsi_frontpopUp.php on line 175
error

Líbí se vám příspěvek? Pošlete jej dál :-)