Nový modulární nábytek pro hotely, restaurace a wellness provozy

Na českém trhu je od letošního roku nově dostupný modulární a plně polstrovaný nábytek IKONO. Je nejen mimořádně variabilní a komfortní, díky svým jedinečným vlastnostem navíc může být celoročně používán venku nebo ve vnitřních prostorech se zvýšenou vlhkostí. Německý výrobce je zárukou kvality a poskytuje nadstandardní pětiletou záruku.

Nábytek IKONO nachází uplatnění v ubytovacích zařízeních, obchodech, gastro i wellness provozech. Hostům poskytne velmi pohodlné sezení či ležení a provozovatelům nabízí variabilní řešení s minimálními nároky na údržbu. Díky unikátní skladbě vrstev na hliníkovém rámu zůstávají polstrované pohovky a sedačky IKONO celoročně venku, kde odolávají rozmarům počasí i všem druhům znečištění. I po silném dešti je nábytek IKONO během pár minut suchý a připravený k použití.

Zákazníci oceňují také neomezenou variabilitu systému IKONO. Kromě typizovaných sestav je možno kombinovat jednotlivé nábytkové komponenty a vytvářet sestavy přizpůsobené požadavkům i konkrétnímu prostoru. Spojování nábytkových dílů IKONO je přitom tak jednoduché, že je možno kdykoliv v budoucnu sestavu změnit a upravit podle nových potřeb. Samozřejmostí je také široká paleta barevných variant potahů, včetně možnosti individuálních úprav.

Dovozcem nábytkového systému do ČR je společnost BASPA s.r.o., parametry je  možno vidět a vyzkoušet v showroomu v Moravanech u Brna. Zájemcům o řešení na míru dovozce nabízí ve spolupráci s výrobcem zpracování návrhu a 3D vizualizace zdarma.

Podrobné informace včetně příkladů realizací jsou na webu: https://www.nabytek-ikono.cz/

Foto: IKONO/BASPA