Nový průlomový pohled na technologii filtrace vody

Spread the love

Konečně dorazilo do Evropy zařízení, které mají ve spojených státech v mnoha kavárnách. Jednoduchý a spolehlivý způsob používání moderních komunikačních technologií při aplikaci filtrace. Nový typ vodního filtru využívá moderních technologií na ochranu zařízení před vodním kamenem a ve spojení s komunikačními prostředky máte tento nový druh filtru pod neustálou kontrolou, až jste kdekoliv.

Wi-fi

Monitorovací průtokoměr předává naměřené hodnoty pomocí 3M TM wi-fi monitoru přímo na Váš počítač, do tabletu nebo chytrého telefonu. V každém okamžiku tedy víte v jakém stavu se Vaše zařízení nachází a jaká zbývá kapacita vody pro provoz a tak můžete dopředu naplánovat servisní zásah. Na termín servisu Vás dopředu zvukově a opticky upozorní, v době dle nastavených parametrů.

3MTM ScaleGardTM Blend

Nové filtry 3MTM ScaleGardTM Blend redukují zejména chlór, pachutě a odstraňují vodní kámen. Přesným mícháním vody nastavíte vyváženou kvalitu vody, přesně pro Váš kávovar. Pufrovaná pryskyřice zamezuje kolísání pH a tak brání korozi drahého zařízení.
Snadno nastavitelný by-pass zajistí vždy stejně vyváženou kvalitu vody v různých provozních podmínkách.

Více o produktu: www.vodnifiltry.cz