O spokojenosti hotelových hostů rozhodují i nejmenší detaily

V kouzelném prostředí Nízkých Tater na jižní straně Chopku provozuje
už téměř třicet let HOTEL PARTIZÁN **** rodina Kičových (dnes už v druhé generaci). O provoz hotelu s kapacitou 270 lůžek se stará každý den přes 100 zaměstnanců. Wellness & kongres rezort je znám svými špičkovými ubytovacími, gastronomickými, wellness a sportovními službami, a proto obsazuje přední příčky v hodnocení hotelových služeb na Slovensku.

HOTEL PARTIZÁN **** patří k ideálním výchozím bodům pro vyznavače letních i zimních sportů. Své služby nabízí také pro nejrůznější firemní akce, eventy či teambuildingy (hotelové kongresové centrum, Cognac, rum & cigar club) nebo rodinné dovolené (herna pro děti,Vodní svět Ferdy Mravence) nebo pro páry hledající klid, soukromí i gastronomické zážitky (privátní wellness či restaurace s využitím regionálních surovin).

Vlastní prádelna pro komfortní péči o hotelové prádlo

Aby se zde hosté během svého pobytu v hotelu cítili maximálně pohodlně, je nutné věnovat mimořádnou péči i těm nejmenším detailům. K tomu neodmyslitelně patří perfektně čistý hotelový textil. Ať už se jedná o bělostné ubrusy a prostírání v hotelové restauraci, měkké ručníky nebo župany ve wellness či voňavé ložní prádlo nebo elegantní závěsy v komfortních pokojích a stylových apartmánech. Všechno musí být jednoduše perfektní.

V prádelně hotelu pečují o provozní textil, uniformy zaměstnanců i hostovské prádlo výhradně profesionální prádelenské přístroje Miele Professional. Denně se zde vypere více než 400 kg prádla. Hotel Partizán byl postaven v roce 1961 a už tehdy se tu počítalo s prostorem pro vlastní prádelnu. Ta byla v roce 1970 vybavena prvními přístroji, a ohřev vody na praní byl tehdy řešen párou. V 90. letech se prádelna doplnila o nové automatické pračky a sušičky.

První pračku Miele jsme si pořídili v roce 2012. Zaměstnankyně si ji velmi pochvalovaly a říkali jí šikulka. Také díky její minimální poruchovosti jsme se o Miele začali zajímat více a postupně jsme vyměňovali staré přístroje. Dnes je celá prádelna vybavena výhradně přístroji Miele včetně jednoho mandlu,“ vzpomíná ředitel hotelu Michal Kič ml. a vysvětluje, proč se pro značku Miele rozhodli: „Přesvědčilo nás především dobře vyprané a snad ještě lépe odstředěné prádlo, které potřebuje k usušení opravdu jen minimum času – v porovnání s jinými sušičkami. Tím šetříme značně náklady na energie. Velkou výhodou jsou také volitelné programy s možností individuálního nastavení. Zmínit musím i velmi profesionální servis. Jsme moc rádi, že jsme v této oblasti našli kvalitního
a profesionálního partnera.