Olivový olej BERTOLLI extra vergine už potřetí oceněn cenou kvality

Spread the love

Nejvíc celosvětově prodávaná značka olivového oleje BERTOLLI® byla už potřetí oceněna italskými spotřebiteli uznávanou cenou kvality. „Značka Bertolli je pro naše zákazníky výbornou volbou, jak opětovně dokazuje ocenění. Máme 150 let zkušeností a know how. Snažíme se inspirovat naše zákazníky vysoce kvalitními výrobky a věříme, že je důležité přizpůsobovat se měnícím chutím spotřebitelů. To se odráží v neustálém vývoji unikátních olejů, jako jsou BERTOLLI® Gentile, Fragrante a Robusto,“ říká Oriol Ortega Font, výkonný ředitel a ředitel pro západní Evropu společnosti deOleo.

Cena za kvalitu je v současné době jedinou svého druhu v Itálii, kterou udělují spotřebitelé na základě degustace. Testy provádí 300 italských spotřebitelů, kteří mají možnost porovnat a hodnotit různé výrobky v různých kategoriích. Všechny testy se provádějí „naslepo“, hodnotitelné nevědí, jaký produkt nebo jakou značku ochutnávají. Hodnocení vychází z více senzorických kritérií, jako je chuť, vzhled, konzistence a vůně.

„Znalost jedinečných a rozmanitých chutí našich zákazníků nám umožňuje vyrábět oceňované olivové oleje, včetně BERTOLLI® Gentile pro ty, kteří dávají přednost jemným příchutím. BERTOLLI® Fragrante je určen spotřebitelům, kteří oceňují čerstvé aroma a BERTOLLI® Robusto pro ty, kdo mají rádi intenzivnější chuť,“ dodává Oriol Ortega Font.
BERTOLLI® je součástí společnosti deOleo Deutschland GmbH a specializuje se na olivové a speciální oleje.