Penzion Jelen na Vranově se stal Penzionem roku

Asociace hotelů a restaurací (AHR ČR) rozdala své výroční ceny za rok 2020. Nejvyšší ocenění získal Penzion Jelen z Vranova nad Dyjí. Výroční ceny uděluje asociace již od roku 2007 a oceňuje jimi profesionály z oboru cestovního ruchu. Penzion Jelen se do TOP 10 probojoval již v letech 2017 a 2019 a tentokrát si odnesl i cenu nejvyšší. Udílení cen bylo kvůli pandemii několikrát odloženo a na letošním galavečeru, který se konal 24. března, byly slavnostně předány ceny za rok 2020.

„Jsme samozřejmě moc rádi, že náš penzion získal toto prestižní ocenění. Vážíme si toho o to víc, že cena je udílena nejen odbornou porotou, ale vychází především z nezávislého hodnocení našich hostů. Vždy jsme se snažili poskytnout jim maximum pohodlí a přátelské rodinné prostředí. Prostě to, co bychom sami ocenili při našich cestách. Tomu při naší práci vše podřizujeme a chceme se tím řídit i nadále,“ říká Jana Vrbová, majitelka Penzionu Jelen.

Penzion Jelen je rodinný penzion, který nabízí komfortní ubytování v prvorepublikové vile s prostornou zahradou. Je ideální nejenom pro rodiny s dětmi, ale na své si zde přijdou i milovníci aktivního či pasivního odpočinku. Areál penzionu je určen pouze pro ubytované hosty, což jim poskytuje dostatečné soukromí. Zahradní posezení si mohou klienti vychutnat s výhledem na blízký zámek Vranov nad Dyjí a zahrada plná stromů nabízí dostatek zeleně a stínu v letních parních měsících. Privátní finskou saunu se solnou terapií a bazénkem ocení návštěvníci například za deštivého počasí.

Foto: Penzion Jelen


Warning: Undefined array key "sfsi_mastodonIcon_order" in /data/web/virtuals/309338/virtual/www/domains/svethg.cz/wp-content/plugins/ultimate-social-media-icons/libs/controllers/sfsi_frontpopUp.php on line 175
error

Líbí se vám příspěvek? Pošlete jej dál :-)