Pomozte vybrat plakát mnichovského Oktoberfestu 2019

Spread the love

Už od roku 1952 pořádá bavorská metropole Mnichov soutěž, při které se vybírá plakát pro nový ročník této tradiční pivní slavnosti, která má i u nás řadu fanoušků. Tentokrát tedy pro rok 2019.

Z návrhů, které došly do 20. listopadu 2018 se jich 52 kvalifikovalo do on-line hlasování, kterého se můžete zúčastnit i vy a ovlivnit tak, které se dostanou do závěrečného finále. V něm bude odborná porota, složená z odborníků na reklamu a design, zástupců gastronomie, obchodu a městské rady Mnichova vybírat vítěze mezi třiceti plakáty, které získají největší oblibu během hlasování. Hlasování bylo zahájeno 14. ledna a skončí přesně o půlnoci 22. ledna.

Účast v hlasování se vyplatí: ze všech kdo se ho zúčastní budou vylosování 2 výherci, z nichž každý získá na 3. října 2019 krásných 5 míst v pivním stanu Schottenhamel. A to přímo v exkluzivním boxu, určeném pro členy mnichovské městské rady. Ti, co tato místa obsadí, dostanou zdarma poukázky na pivo a pečená kuřata, což jsou tradiční součásti Oktoberfestu. Bude tedy o ně dobře postaráno. Vedle těchto hlavních cen bude ze všech účastníků hlasování vylosováno i dalších pět výherců, kteří dostanou proslulé tupláky s motivem Oktoberfestu 2019.Do hlasování se můžete zapojit na tomto odkazu: https://plakatwettbewerb.muenchen.de/voting

Hlasování je sice v němčině, ale ti, kdo tento jazyk neznají si mohou pomoci automatickým překladačem do češtiny.