Pomozte vybrat plakát mnichovského Oktoberfestu 2019

Už od roku 1952 pořádá bavorská metropole Mnichov soutěž, při které se vybírá plakát pro nový ročník této tradiční pivní slavnosti, která má i u nás řadu fanoušků. Tentokrát tedy pro rok 2019.

Z návrhů, které došly do 20. listopadu 2018 se jich 52 kvalifikovalo do on-line hlasování, kterého se můžete zúčastnit i vy a ovlivnit tak, které se dostanou do závěrečného finále. V něm bude odborná porota, složená z odborníků na reklamu a design, zástupců gastronomie, obchodu a městské rady Mnichova vybírat vítěze mezi třiceti plakáty, které získají největší oblibu během hlasování. Hlasování bylo zahájeno 14. ledna a skončí přesně o půlnoci 22. ledna.

Účast v hlasování se vyplatí: ze všech kdo se ho zúčastní budou vylosování 2 výherci, z nichž každý získá na 3. října 2019 krásných 5 míst v pivním stanu Schottenhamel. A to přímo v exkluzivním boxu, určeném pro členy mnichovské městské rady. Ti, co tato místa obsadí, dostanou zdarma poukázky na pivo a pečená kuřata, což jsou tradiční součásti Oktoberfestu. Bude tedy o ně dobře postaráno. Vedle těchto hlavních cen bude ze všech účastníků hlasování vylosováno i dalších pět výherců, kteří dostanou proslulé tupláky s motivem Oktoberfestu 2019.Do hlasování se můžete zapojit na tomto odkazu: https://plakatwettbewerb.muenchen.de/voting

Hlasování je sice v němčině, ale ti, kdo tento jazyk neznají si mohou pomoci automatickým překladačem do češtiny.