Připravte pro svoje hosty party jejich snů

Spread the love

Catering už dnes není jen doménou velkých specializovaných firem. Na trhu existuje mnoho menších restaurací, které jako doplněk ke své hlavní činnosti dodávají jídlo a nápoje na svatby, rauty nebo firemní akce.

Od konkurence se cateringové firmy mohou odlišit nejen nabídkou jídla, pití nebo doprovodného programu ale i výběrem vhodného nádobí a obalů. Podle oslovených odborníků totiž v Česku přibývá lidí, kteří neřeší jen, co jedí a pijí, ale také z čeho. A platí to i pro segment jednorázového nádobí. Odlišit se lze i podávanou kávou.

Jak se vůbec zrodil nápad provozovat specializovaný kávový catering?

Kávový catering s výběrovou kávou v Česku nikdo nedělal a pro pražírnu kávy Doubleshot to byla cesta, jak se dostat do povědomí zákazníků, kteří by na pražírnu možná jinak nepřišli nebo si mysleli, že výběrová káva není pro ně. Když dáte ochutnat, řeknete totiž o tom, co děláte a proč by to mohl zákazník chtít, úplně nejvíce. Pražírna má dva mobilní stánky Doubleshot s veškerým vybavením. Nejdříve je používali jen na speciálních akcích a na farmářských trzích, kde mimochodem prodávají od začátku. Catering tak byl další příležitostí, kde je využít.

Zaujmout lze i jedinečným konceptem

Pražský Ethnocatering nabízí přes sedmdesát druhů originálních jídel z různých koutů světa, připravovaných ženamimigrantkami, které přišly do Česka hledat nový domov. Každá z žen připravuje jídla podle původních receptů svých domovů.

Více na téma Catering nejsou jen chlebíčky si můžete přečíst v aktuálním vydání Svět Hotel & Svět Gastro říjen-listopad 2014