PYTLOUN HOTELS přestala ubytovávat hosty z Ruska a Běloruska

Česká hotelová síť PYTLOUN HOTELS (PH), která v současné době provozuje čtrnáct designových, tradičních i apartmánových hotelů v ČR, oznámila, že v reakci na pokračující ruskou agresi na Ukrajině přestala s okamžitou platností ve svých hotelech ubytovávat hosty z Ruska a Běloruska a vyzývá i další hotely a penziony v ČR včetně Asociace hotelů a restaurací ČR, aby se k této iniciativě připojili. Součástí reakce na vojenskou agresi, kterou Rusko rozpoutalo na Ukrajině, je také bojkot veškerého ruského a běloruského zboží a surovin v síti PH.

 

„Nikdo z nás by neměl nečinně přihlížet tomu co se nyní děje na Ukrajině a toto je jedna z možností, jak se proti ruskému násilí bránit a jak vyjádřit naši podporu Ukrajině. Chceme vyslat jasný signál občanům Ruska a Běloruska, že dokud neskončí nesmyslná vojenská agrese proti svobodné a svrchované Ukrajině, mají u nás dveře zavřené,“ říká Lukáš Pytloun, generální ředitel a majitel sítě PYTLOUN HOTELS.

Síť PH se také snaží pomoci uprchlíkům z válkou těžce zkoušené Ukrajiny, pro které nabízí a připravuje ubytování. První rodiny jsou již zdarma ubytovány v Grand Hotelu Imperial v Liberci a Pytloun Hotelu Liberec. Příjezd dalších rodin a běženců se očekává. „Další volné kapacity pro ubytování uprchlíků z Ukrajiny jsme schopni v horizontu 2-3 týdnů upravit a připravit k nastěhování také v Penzionu Union v Harrachově a v bývalém Wolkerově sanatoriu (Lesní vile) v Harcově,“ říká Lukáš Pytloun.


Warning: Undefined array key "sfsi_mastodonIcon_order" in /data/web/virtuals/309338/virtual/www/domains/svethg.cz/wp-content/plugins/ultimate-social-media-icons/libs/controllers/sfsi_frontpopUp.php on line 175
error

Líbí se vám příspěvek? Pošlete jej dál :-)