Rozvoj ghost kitchen jako téma 8. online webináře

Již v 8. online webináři věnujícím se konceptu “ghost kitchen” organizovaném společností RATIONAL bude tématem rozvoj. Představí modely, které budou v budoucnosti klíčové a úspěšné. Mezi řečníky budou opět uznávaní odborníci z celého světa, kteří mají již několik úspěšných let za sebou.

Svůj úspěšný provoz představí Simele Shange z Jozi Cloud Kitchen z Jihoafrické republiky, spoluzakladatelka startupu se sídlem v německém Mnichově Melina Michna se podělí o její příběh, který stojí za novým vzrušujícím modelem rozvozu veganské kuchyně, Daniel Gantenberg, jednatel německé sítě restaurací Enchilada promluví o úspěchu jeho značek a jak vedle sebe mohou úspěšné fungovat kamenné a virtuální restaurace. Již známou tváří, která se účastní každého webináře, bude Stephan Leuschner ze společnosti RATIONAL, který se bude věnovat tématu hybridních modelů a jak mohou zvýšit výnosy ghost kitchen. Online webinář bude probíhat 6.7.2022 od 14:00. Webinář bude v anglickém jazyce a přihlášení je zcela zdarma na stránce: RATIONAL AG (rational-online.com)


Warning: Undefined array key "sfsi_mastodonIcon_order" in /data/web/virtuals/309338/virtual/www/domains/svethg.cz/wp-content/plugins/ultimate-social-media-icons/libs/controllers/sfsi_frontpopUp.php on line 175
error

Líbí se vám příspěvek? Pošlete jej dál :-)