Smoothie, frappé, shake a lassie za barem!

Spread the love

Smoothie je mixovaný nápoj z jakéhokoliv syrového ovoce, zeleniny, nebo jejich kombinace. Pomocí barového mixéru RIO Bartscher jednoduše připravíte tento nápoj zdraví a energie.

Frapovač Sirman Sirio lehce zhotoví osvěžující kávu s hustou pěnou Frappé podávanou ve vysoké sklenice s ledovými kostkami.

Hlavní součástí nápoje Shake je mléko a ovoce. Pomocí barového mixéru můžete podávat i s čokoládovou příchutí.

Tradiční osvěžující indický nealkoholický nápoj Lassie se připravuje z čerstvého bílého jogurtu, vody a drceného ledu. Může být sladký s použitím ovoce (nejoblíbenější je mango), nebo slaný s přidáním soli, chilli nebo římského kmínu.

Jak poznám kvalitní barový odšťavňovač a mixér?

Důležitý je výkonný motor s vysokými otáčkami a vysoce kvalitní celonerezové odstředivé struhadlo a sítko s mikrofilmem. „ Pro začátek není nutné vydávat desítky tisíc korun na pořízení dobrého stroje. Odšťavňovač a mixér Bartscher Combi Juicer splňuje požadavky výkonného stroje s velmi dobrým poměrem cena – výkon“, říká Petr Gočál, jednatel firmy Hofmann Bohemia – partner gastronomie s.r.o. „Zvládne i velké kusy ovoce a zeleniny. Z nejtvrdších surovin vytěží maximum šťávy“.

Italská dynamická příprava surovin

Italská firma Sirman je na trhu více než 45 let. Nabízí ucelenou řadu potravinářský stojů pro velkokapacitní kuchyně pro dynamickou přípravu surovin. Jejich výrobky splňují nejvyšší stupeň kvality a spolehlivosti a jsou navrženy a vyrobeny v Itálii.

 

Mixér barový Sirman Orione

Clipboard01

Nádoba na mixování objemu 2 litry je vyrobená z odolného plastu Tritan a lze ji mýt v myčce nádobí. Kulatá je vhodná pro přípravu nápojů s větším podílem čerstvého ovoce, hranatá nádoba naopak pro zpracování nápojů s větším množství ledu.

 

 

 

 

Stránky prodejce zde