Smoozy Suzy: mražené smoothie pro gastronomii made in Austria

Příprava smoothie, které obsahuje vysoký podíl ovoce a zeleniny, je náročná nejen na čas, ale také na kalkulaci a kontrolu nákladů. Před třemi lety vznikla myšlenka vyvinout smoothie pro gastronomii, které by bylo rychlé a jednoduché na přípravu i kalkulaci, bez nákladného zaškolování. „Příprava čerstvého smoothie vyžaduje čas, který často personál v gastronomii nebo hotelech nemá. K tomu se přidává obtížně kalkulovatelné množství ovoce a zeleniny, což zas vede k tomu, že se plody musí vyhazovat. O tomto problému jsme věděli a společně s experty na zpracování ovoce, nápoje, gastronomii a mrazení potravin jsme vyvinuli kvalitativně špičkový produkt, který všechny problémy vyřešil,“ vysvětlují obchodní ředitelé Robert Scholz a Markus Schmidt nápad, který se hned po uvedení na rakouský trh v srpnu 2017 setkal s velkým úspěchem. Smoothie Smoozy Suzy se nabízí v obalu pro okamžité použití, naporcované na jednotlivé dávky, v mraženém stavu má trvanlivost až 2 roky a během 30 vteřin je promixováním připravené ke konzumaci. Lze je využít v kavárnách, koktejlových barech, snídaňových bufetech nebo jako základ pro deserty nebo sorbety. Smoozy Suzy je nyní k mání ve vybraných restauracích ve Štýrsku, momentálně se buduje trh ve Vídni a Dolním Rakousku, Salcburku, Horním Rakousku a Tyrolích.

Smoozy Suzy sestává z ovoce, pyré z celých kousků ovoce, šťáv, koření a superpotravin, které jsou bohaté na živiny a prospěšné zdraví. Ovoce se šokově zmrazí, aby zůstávaly zachovány vitamíny a živiny. Jednotlivě naporcované a mražené balení se jen promixuje s vodou, není třeba přidávat kostky ledu, ani šťávy nebo jogurt.  K dostání jsou čtyři druhy smoothie: Tropic Twister (mango, ananas, kokosový ořech, pomeranč), Royal Berry (borůvky, jahody, banány, arónie), Vista Purista (jablko, mrkev, pomeranč, banán, rakytník) a Green Chiller (hruška, jablko, broskev, kivi, okurka, quinoa). Další druhy se budou vyvíjet v souladu s roční dobou.

(c) Smoozy Suzy

Beautiful young woman with sunglasses drinking green vegetable smoothie with straw in a summer day outdoors. Healthy organic drinks concept.
Beautiful young woman with sunglasses drinking green vegetable smoothie with straw in a summer day outdoors. Healthy organic drinks concept.

Warning: Undefined array key "sfsi_mastodonIcon_order" in /data/web/virtuals/309338/virtual/www/domains/svethg.cz/wp-content/plugins/ultimate-social-media-icons/libs/controllers/sfsi_frontpopUp.php on line 175
error

Líbí se vám příspěvek? Pošlete jej dál :-)