Styl hygge v hotelu Radisson Blu ve Frankfurtu

Spread the love

Dánský trend životního stylu „hygge“, který znamená útulnost, pohodu a spokojenost v každodenním životě i bydlení, se stal velmi populární. Sednout si ke krbu s praskajícím ohněm, popíjet horký nápoj, společně s přáteli vařit, přečíst si dobrou knihu – v hektickém každodenním životě není mnoho času úplně vypnout a jen tak relaxovat. Dánský způsob života je trendem ke zpomalení a vrácení se k věcem, které člověka dělají šťastným. Pro bydlení jsou charakteristické přívětivé přírodní a jemné pastelové tóny, světlé dřevo a hebké hřejivé textilie, které navozují pocit hygge a z každé místnosti vytvoří útulný domov ve skandinávském stylu. Kdo by si chtěl tento styl bydlení vyzkoušet, nabízí mu tuto možnost hotel Radisson Blu ve Frankfurtu n. Luxusní apartmá Modern Serenity o cca 80 m2 je kompletně zařízeno ve stylu hygge. Parketová podlaha, seversky elegantní pohodlné sofa, sedací vaky, hebké kožešiny, pufy a odkládací stolky ve světlých pastelových barvách a hebké přikrývky vytvářejí ideální atmosféru, aby si hosté odpočinuli mezi náročnými výlety do města nebo obchodním jednáním. V apartmá upoutají pozornost měkce polstrované okenní lavice, které zvou k posezení a vychutnání si dechberoucího výhledu na panorama metropole.

Světle modrá ložnice zaručuje pohodu na spaní. Vedle luxusních textilií v pastelových tónech je apartmá zařízeno klasickými dekoračními kousky renomovaných skandinávských designérů jako je Louis Poulsen nebo finské tradiční značky Iittala, které navozují autentický zážitek skandinávského bydlení.

Společnost Radisson Blu® je značka předních světových hotelů, která provozuje na 300 hotelů v 69 zemích. Hotel Radisson Blu se nachází v bezprostřední blízkosti veletržní budovy.  Disponuje 428 pokoji. Vybavení apartmá Modern Serenity ve stylu hygge se chopilo hamburské designérské studio JOI-Design.

Radisson Blu präsentiert Suite im angesagten Hygge-Stil
Radisson Blu präsentiert Suite im angesagten Hygge-Stil