V prodejnách MAKRO internet zdarma

Zákazníci MAKRO Cash & Carry ČR se mohou od 5. prosince 2014 připojit zdarma k WiFi ve všech prodejnách v České republice. Po příchodu do obchodu stačí zadat číslo zákaznické karty a e-mailovou adresu. Mobilní zařízení se k síti samo připojí. Při každé návštěvě si mohou zákazníci pohotově aktualizovat aplikaci s nákupním seznamem nebo najít složení receptu.“Našim zákazníkům chceme při každé návštěvě dopřát co největší komfort. Proto jsme se rozhodli nabídnout jim možnost připojení k internetu zdarma,” říká Ivan Tučník, manažer komunikace MAKRO.

Pro připojení k WiFi síti MAKROfree stačí v nastavení mobilního zařízení vyhledat tuto síť, zadat číslo MAKRO karty a e-mailovou adresu. Veškerá další připojení proběhnou automaticky v kterékoli prodejně MAKRO.

METRO/MAKRO Cash & Carry provozuje více než 750 samoobslužných velkoobchodů ve 28 zemích. Společnost celosvětově zaměstnává přibližně 110 000 lidí a za fiskální rok 2012/2013 dosáhla prodejů v celkové výši 32 miliard EUR. METRO Cash & Carry tvoří prodejní divizi skupiny METRO GROUP, která je jednou z největších mezinárodních retailových společností.