V soutěži Marketér roku 2019 byl oceněn Ing. Pavel Pastorek

Česká marketingová společnost vyhlásila v prosinci výsledky již 15. ročníku soutěže Marketér roku, s ohledem na protiepidemická opatření však tentokrát bez tradičního slavnostního předávání ocenění. V silné konkurenci nominovaných finalistů významně uspěl Ing. Pavel Pastorek z Templářských sklepů Čejkovice, který obdržel Duhového delfína – Cenu prezidia ČMS.

Vyhlašovatelem soutěže Marketér roku je Česká marketingová společnost, která již od roku 2005 oceňuje významné osobnosti z oblasti marketingu, jež působí v hospodářství, poradenských a výzkumných marketingových organizacích nebo školství. Zástupci českých výrobních družstev jsou v soutěži Marketér roku dlouhodobě úspěšní, což dokládá konkurenceschopnost družstevní formy podnikání. Družstva rovněž potvrzují, že jsou moderními podniky a významnou součástí českého hospodářství.

Oceněný Ing. Pavel Pastorek, Templářské sklepy Čejkovice, obdržel Duhového delfína – Cenu prezidia ČMS za remodeling adjustáže lahvových vín, změnu a rozšíření marketingových aktivit a obohacení portfolia. Templářské sklepy Čejkovice patří mezi největší producenty vína v České republice. Zabývají se zpracováním hroznů a výrobou vína z vinařské oblasti Morava, a to jak z vlastních více než 100 hektarů vinic, tak i z téměř dvou tisíc hektarů vinic členů družstva.

SČMVD patří mezi největší a nejvýznamnější svazy zaměstnavatelů v České republice. Je představitelem silné skupiny výrobních družstev, zastupuje jejich zájmy na úrovni vlády a Parlamentu ČR, podporuje členská družstva širokou škálou odborných činností a služeb ve stěžejních oblastech podnikání a vytváří a prosazuje podmínky pro jejich rozvoj. Členskou základnu svazu tvoří 200 výrobních družstev z celé České republiky, jejichž činnost zahrnuje obory ve stavebnictví, strojírenství, automobilovém průmyslu, chemickém a kosmetickém průmyslu, výrobu automatizovaných pracovišť, nábytku, skla, plastů, obalů, oděvů, šperků a hraček, ale také potravin a poskytování služeb.

Text a foto: SČMVD


Warning: Undefined array key "sfsi_mastodonIcon_order" in /data/web/virtuals/309338/virtual/www/domains/svethg.cz/wp-content/plugins/ultimate-social-media-icons/libs/controllers/sfsi_frontpopUp.php on line 175
error

Líbí se vám příspěvek? Pošlete jej dál :-)