Valentýnské oslavy ve Four Seasons Hotel Prague

Den sv. Valentýna již tradičně patří všem zamilovaným, kteří chtějí svým milovaným věnovat zvláštní péči a pozornost. Four Seasons Hotel Prague je ideálním romantickým místem se speciální valentýnskou nabídkou, a to jak v nově otevřeném AVA Spa, tak v restauraci CottoCrudo.

Slavnostní večeře: Srdečné pozdravy z Veneta

Restaurace CottoCrudo nabízí v dokonale romantické atmosféře při svíčkách a s kulisou Pražského hradu své speciální menu „Romeo a Julie“ inspirované benátskou kuchyní, která zahrnuje tradiční pokrmy regionu Veneto, nechybí  Baccala ravioli s čekankovou omáčkou a polentovými hranolky.

Valentýnské potěšení v AVA Spa

Pro všechny, jež dávají přednost hýčkání těla, přináší Four Seasons Hotel Prague speciální ošetření  v AVA Spa, které nabízí odpočinek a relaxaci s jedinečným výhledem na Pražský hrad. Valentýnská spa procedura pro dva nesoucí název Dotyk lásky začíná relaxací v parní lázni Rhassoul, jež připraví pleť na hřejivou a relaxační masáž lávovými kameny. Masáž zbaví těla napětí a uklidní mysl a duši. Díky následnému pečujícímu a hydratačnímu kosmetickému ošetření bude pleť rozjasněná, svěží a posílená.

Ošetření pro dva Dotyk lásky trvá 80 minut a stojí 11 500 Kč.

AVA_Spa_(4)_mala


Warning: Undefined array key "sfsi_mastodonIcon_order" in /data/web/virtuals/309338/virtual/www/domains/svethg.cz/wp-content/plugins/ultimate-social-media-icons/libs/controllers/sfsi_frontpopUp.php on line 175
error

Líbí se vám příspěvek? Pošlete jej dál :-)