Velkým trendem při nákupu vánočních dárků jsou zážitky

Spread the love

Většina Čechů nakupuje dárky na internetu z pohodlí domova, online. Darovat tak můžete třeba 4denní jízdenku jedinečnými švýcarskými vlaky. Výjimečnou akci v podobě 30 % slevy na 4denní jízdenku Swiss Travel Pass můžete využít při nákupu až do 31. 10. 2022. Cestujte tak po celém Švýcarsku všemi dopravními prostředky v rámci Swiss Travel System po dobu 4 dní za 5000 Kč.

Swiss Travel Pass vás opravňuje k neomezenému cestování vlaky, autobusy a loděmi po celém Švýcarsku. V ceně jsou i panoramatické vlaky jako Ledovcový expres a MHD v 90 městech. Swiss Travel Pass v této slevové akci je možné pořídit na 4 po sobě jdoucí dny.

Do Švýcarska se dopravíte pohodlně nočním vlakem Českých drah. Od poloviny prosince bude rozšířen provoz nočních vlaků mezi Českou republikou a Švýcarskem. Stávající přímý noční spoj z Prahy přes Rakousko do Curychu, který nabízí pohodlné spojení mj. i do kantonu Graubünden na východě Švýcarska, doplní nová linka, která zajistí spojení Prahy s Curychem přes Německo a Basilej. Nový vlak v kategorii EuroNight zjednoduší cestování do kantonů na severozápadě Švýcarska. Pro vybrané spoje mezi Českou republikou a Švýcarskem lze zakoupit také Včasné jízdenky Evropa za zvýhodněnou cenu.

Jízdenky STS jsou určeny zahraničním návštěvníkům s trvalým bydlištěm mimo území Švýcarska a Lichtenštejnska. V České republice je možné si jízdenky v této akci zakoupit ještě před vaším odjezdem do Švýcarska u cestovní agentury Švýcarsko vlakem a ČEDOK Exclusive.

Foto: MojeSvycarsko

Schweiz Tourismus, Landwasserviadukt, RhB, Alpine Circle
Gornergratbahn Zermatt