Vodka Amundsen Deep Blue vyhrála na mezinárodní soutěži World Vodka Awards 2022

Křišťálově čistá vodka Amundsen Deep Blue z portfolia Stock Plzeň – Božkov, která byla vyrobena k 20. výročí značky Amundsen, uspěla na mezinárodní soutěži World Vodka Awards 2022. V kategorii Pure/Neutral Vodka získala zlatou medaili a ocenění Country Winner pro Českou republiku.

Soutěž World Vodka Awards se každoročně pořádá v rámci Drink Awards a The World Drink Awards, které vybírají, oceňují a propagují mezi spotřebiteli a obchodníky ty nejlepší alkoholické nápoje z celého světa. Mezi porotci jsou přední destiléři, odborníci, specializovaní prodejci vodky, ale i designéři a novináři.

V rámci kategorie Pure/Neutral Vodka mohly soutěžit vodky s minimálním obsahem alkoholu 37,5 %. Hodnocení vzorků probíhá v několika fázích i několika směrech, je velmi komplexní. Hodnotí se chuť vodky i design obalu.

„Jsme rádi, že se naše vodka Amundsen Deep Blue těší nejen velké oblibě mezi konzumenty a barmany, ale také sklízí ocenění na mezinárodní úrovni ve světové konkurenci. Vítězství ukazuje kvalitu chuti i provedení vodky Amundsen Deep Blue a potvrzuje její vysokou kvalitu,“ říká Zuzana Prokopová, Group Brand Manager, Stock Plzeň- Božkov. Amundsen Deep Blue je křišťálově čistá a výjimečně jemná vodka z kvalitního obilí, která prošla 6násobnou destilací a následnou filtrací přes aktivní uhlí.