Využijte Wi-Fi ke komunikaci se zákazníky

Spread the love

Mít Wi-Fi v restauraci je téměř povinnost. Víte ale, kdo se u vás k ní připojuje a kde všude je dostupné vaše heslo? A víte, že pokud někdo zneužije Vaši Wi-Fi, můžete být trestně odpovědní vy? Řekneme vám, jak svoji Wi–Fi jednoduše chránit, a zároveň ji využít jako moderní komunikační nástroj.

 

Prague Wi-Fi Pass

V Praze velice úspěšně vzniká služba Prague Wi-Fi Pass pod taktovkou společnosti Miia. Miia je obdobou evropské Wi–Fi sítě Fon, která však v ČR není. Služba funguje jako automatické připojení k wi–fi. Turisté znají tuto službu z domova, proto ji využijí i ve vašem podniku. Všichni to známe, jak je těžké do telefonu s azbukou zadat heslo do Wi-Fi v latince. Pro vašeho zákazníka se přitom nic nemění – Miia ho připojí naprosto komfortně, dokonce aniž by po vás žádal heslo nebo musel připojovat přes webovou stránku.

 

Ochrana Wi-Fi

Chrání-li vaši Wi-Fi Miia, nelze se k ní anonymně připojit a páchat tak různé nepravosti. Miia jakémukoli pokusu o zneužití vaší Wi-Fi předchází a vy jste před zákonem ochráněni podle platné legislativy, žádný postih vám nehrozí. Společnost Miia za vás sleduje vývoj evropských i českých zákonů a aktualizuje stále funkci systému, tak aby jste byli plně chráněni před dopady pokut Zákona o elektronických komunikacích, případně kybernetického zákona, nově GDPR Pro vás se nic nemění, práce s Wi-fi se Vám dokonce zjednoduší. Uživatelé se přihlašují neomezeně a automaticky s mobilní aplikací Miia nebo jednorázově prostřednictvím mailu a mobilního čísla. Instalace Miia zabere vašemu IT zhruba 10 min času (podle počtu hotspotů).

Miia

Mobilní aplikace

Jedinečná mobilní aplikace dokáže připojit zařízení uživatele do všech zabezpečených Wi-Fi zcela automaticky. Dokáže také zasílat adresné zprávy nebo reklamní sdělení do mobilních zařízení uživatelů jako push zprávy. Prostřednictvím Miia tedy můžete oslovovat své klienty stávající i potencionální. Miia také umí mluvit jazykem vašich hostů. Osloví je podle věku, národnosti nebo vzdálenosti od vaší provozovny – cíleně, okamžitě a v jejich řeči. Bylo by vám příjemné, kdyby v Thajsku na vás mluvila nějaká aplikace česky? Takto se u nás budou nyní cítit Thajci, Korejci, Japonci, ale i Rusové, Angličané či Němci. Miia mluví jejich řečí.

 

Život s Miia

Bezpečná Wi-Fi se stává nutným standardem a vy budete mít jednou provždy po starostech s Wi-Fi a jejím zabezpečením. Navíc získáváte moderní a pružný komunikační nástroj s dokonalou zpětnou vazbou. Můžete si vyvinout svoji vlastní mobilní aplikaci, ale jak přinutíte, aby si ji lidé stáhli? U nás mají jistotu, že se díky aplikaci Miia připojí automaticky k bezpečné Wi-Fi na mnoha místech v Praze a zároveň Vy, když jste v síti Miia, můžete oslovit všechny její uživatele velice snadno a efektivně.

 

Peníze za provoz Wi-Fi

Služba Prague Wi-Fi Pass bude v dohledné době zpoplatněna pouze pro turisty. Ti jsou zvyklí si za obdobný typ služby platit v celé západní Evropě nebo v USA. Miia bude dokonce vyplácet peníze provozovnám za každého turistu, který se u nich k Wi-Fi připojí. Pro podniky s velkou návštěvností turistů může být tento příjem velmi příjemný.

 

 

Prague wi-fi pass: Chcete mít možnost oslovit návštěvníky celé Prahy, turisty v okolí i pravidelné hosty? Chcete mít bezpečnou Wi-Fi bez hesla? Chcete vydělat na tom, že vaši wi-fi hosté využívají? Kontaktujte obchodní oddělení. Rádi Vám přiblíží další vymoženosti, které Miia umí. Telefon: 734 415 550, obchod@miia.cz / www.miia.cz