YouBed – nejpohodlnější hotelové lůžko na světě

Personalizace je klíčem k úspěšnému hotelovému podnikání a platí to zejména pro požitek z kvalitního spánku. Nicméně kvalitní spánek vyžaduje komfortní postel, ale tuto službu dosud nebylo možné přizpůsobit různým požadavkům. Někteří hosté upřednostňují tvrdé lůžko, někteří měkké lůžko a někteří zas něco mezi tím. Běžné statické postele mohou splnit nároky jen určitého počtu hostů. Nyní však švédská inovace YouBed stejnojmenné firmy může způsobit velkou změnu v hotelnictví.

YouBed je první a jedinou postelí na světě s nastavitelnou tvrdostí, aniž by to nějak ohrozilo její nadstandardní komfort. Tvrdost matrace lze snadno nastavit pomocí dálkového ovládání. Host si může jemně vyladit různé zóny pohodlí v oblasti ramen a boků sobě přesně na míru.

„Může to znít až příliš dobře, než aby to byla pravda, ale naše inovace je skutečně natolik průlomová, že pravděpodobně změní hotelovou branži,“ je přesvědčen Mattias Sörensen, předseda představenstva a zakladatel společnosti YouBed. „Říkáme trochu s nadsázkou, že naše postele jsou nejpohodlnější na světě. Nabízíme každému jednotlivému hostu zaručeně pohodlné, individuálně přizpůsobitelné místo pro spaní, kterému samozřejmě běžné statické hotelové lůžko nemůže konkurovat,“ dodává Sörensen. Společnost YouBed úspěšně vstoupila na trh v Evropě, kde už víc než 150 hotelů zaznamenalo pozitivní zpětnou vazbu od svých hostů. Například hotelový řetězec Mövenpick uvedl ve všech svých evropských hotelech jedinečnou kategorii pokojů pod názvem „sleep individually different“. YouBed už také úspěšně vstoupila na trh v Indii, Singapuru, Číně, Hongkongu, Thajsku a dalších asijských zemí. „Samozřejmě nás tento úspěch velmi těší,“ komentuje Mattias Sörensen, „ale vzhledem k užitné hodnotě, kterou přizpůsobitelné lůžko YouBed nabízí, to vlastně zas takové překvapení není. Na základě četných recenzí hotelů i externích studií se nám podařilo výrazně pozitivně ovlivnit spokojenost hostů, obsazenost hotelů, cenu pokojů a další důležité obchodní parametry.“

(c) YouBed_01