Zastřešení CORSO společnosti ALUKOV získalo ZNÁMKU KVALITY

Posuvné zastřešení terasy CORSO, které vyrábí tradiční český výrobce, společnost ALUKOV, získaly ZNÁMKU KVALITY v kategorii VÝROBEK – TECHNOLOGIE pro stavitelství a architekturu v rámci soutěže STAVBA ROKU 2016. Vyhlašovatelem soutěže je Nadace pro rozvoj architektury a stavitelství, která má na starosti péči o rozvoj architektury, stavitelství a urbanismu, o estetickou, technickou, ekonomickou a sociální kvalitu, a o průmět těchto činností do tvorby životního a obytného prostředí. Porota na zastřešení CORSO ocenila především jeho variabilitu, která umožňuje velmi rychle celou terasu uzavřít a přizpůsobit ji tak náhlým změnám počasí a dále vyzdvihla lehkost posuvu, použité technologie a kvalitu zpracování. CORSO umožňuje rozšířit obytný prostor domu a nabízí architektům i zákazníkům nové možnosti využití terasy.

„Zisk ZNÁMKY KVALITY je oceněním našich výrobků CORSO a dává nám energii do další práce. Z ocenění máme radost“ říká Jan Zitko, majitel společnosti ALUKOV. „Je to skvělá zpráva pro naše zákazníky a i pro celou naši firmu. Zákazníci mají jistotu, že jejich volba je správná a pro nás je ZNÁMKY KVALITY potvrzením, že to co děláme, děláme dobře. Ocenění je ale současně závazkem do budoucna, který nás vybízí k udržování nastolené vysoké kvality služeb.  Všechny nás těší, že zastřešení CORSO obstálo ve výběru výrobků poroty“ dodává Mgr. Zdeněk Kohák, marketingový ředitel společnosti ALUKOV a.s.

Partnery soutěže jsou společnosti Česká asociace konzultačních inženýrů, Česká komora architektů, Česká komora autorizovaných inženýrů a techniků činných ve výstavbě, Česká společnost pro stavební právo, Český svaz stavebních inženýrů, Obec architektů, Sdružení pro výstavbu silnic Praha, Společnost pro techniku prostředí, Svaz podnikatelů ve stavebnictví v ČR a Svaz zkušeben pro výstavbu.

znamka_kvality