Zastřešení CORSO získalo ZNÁMKU KVALITY

Spread the love

Posuvné zastřešení terasy CORSO, které vyrábí tradiční český výrobce, společnost ALUKOV, získalo ZNÁMKU KVALITY v kategorii Výrobek – technologie pro stavitelství a architekturu v rámci soutěže Stavba roku 2016. Firma dál neustává ve své prezentaci a předvádí svoje unikátní řešení pro hotely, restaurace i další firmy a soukromníky na veletrzích. Má za sebou úspěšný For Arch a vystavovat bude začátkem listopadu i na olomouckém Stavotechu.

Není divu, že Nadace pro rozvoj architektury a stavitelství ocenila výjimečné vlastnosti posuvného zastřešení právě terasy CORSO. Nadace má na starosti péči o rozvoj architektury, stavitelství a urbanismu, o estetickou, technickou, ekonomickou a sociální kvalitu, a o průmět těchto činností do tvorby životního a obytného prostředí. Porota na zastřešení CORSO ocenila především jeho variabilitu, která umožňuje velmi rychle celou terasu uzavřít a přizpůsobit ji tak náhlým změnám počasí a dále vyzdvihla lehkost posuvu, použité technologie a kvalitu zpracování. CORSO umožňuje rozšířit obytný prostor domu a nabízí architektům i zákazníkům nové možnosti využití terasy.

„Zisk ZNÁMKY KVALITY je oceněním našich výrobků CORSO a dává nám energii do další práce. Z ocenění máme radost,“ říká Jan Zitko, majitel společnosti ALUKOV. „Je to skvělá zpráva pro naše zákazníky a i pro celou naši firmu. Zákazníci mají jistotu, že jejich volba je správná a pro nás je ZNÁMKY KVALITY potvrzením, že to co děláme, děláme dobře,“ dodává marketingový ředitel společnosti Zdeněk Kohák.

 

Setkejte se s Alukovem

Společnost ALUKOV vedle zastřešení teras ale produkuje i bazény a vířivé vany. Každoročně se proto účastní desítek českých i zahraničních veletrhů. Nechyběla ani na jednom z největších českých stavebních veletrhů For Arch. Desetitisícům návštěvníků ukázala na konci září nové trendy v zastřešování a představila své produktové novinky: zastřešení CORSO ULTIMA s odlehčenou rovnou střechou a panoramatickými výplněmi a neviditelné bazénové zastřešení TERRA. „Veletrhy jsou pro nás vždy skvělou příležitostí pro setkání se zákazníky, při kterém můžeme naslouchat jejich potřebám a inspirovat je novými trendy v bydlení,“ říká Zdeněk Kohák. Veletrhy pro ALUKOV ale neznamenají pouze produktovou prezentaci, ale také zábavu a doprovodný program. „Tento rok jsme návštěvníkům společně s herci a zpěváky z divadla Kalich připravili ukázky z úspěšných muzikálových představení Pomáda, Horečka sobotní noci a hity skupiny Elán z muzikálu Osmý světadíl. Kromě toho jsme sportovním příznivcům uspořádali také setkání a autogramiádu s olympijským vítězem Alešem Valentou,“ dodává Kohák.

 

CORSO ULTIMA – moderní zastřešení terasy : Jedná se o moderní architektonicky a designově čisté zastřešení s liniově rovnými střešními tabulemi a velkými prosklenými plochami, které umocňují prostorný dojem. Boční části zastřešení CORSO ULTIMA byly zbaveny sloupků pro zajištění ničím nerušeného výhledu. Zastřešení je vybavené moderními způsoby ovládání a je možné dokoupit řadu užitečných doplňků, jako například mostkytiéru, stínění ve střeše i bocích nebo vlastní vchod pro domácí mazlíčky.

 

TERRA – neviditelný pomocník

Další představenou novinkou na For Archu bylo nejnižší bazénové zastřešení TERRA, které téměř kopíruje povrch terénu. Jednokolejnicový systém zaručuje bezbariérový přístup ze třech stran bazénu, je nenáročný na místo, snadný na údržbu a lehce se posouvá. Vysoké nároky na bezpečnostní prvky a odolnost samotného zastřešení i vodící kolejnice jsou u TERRY standardem, stejně jako certifikace nosnosti sněhu a odolnosti proti větru.

Hurá na Stavotech!

Pokud jste neměli možnost For Arch navštívit, máte příležitost si zastřešení společnosti ALUKOV prohlédnout na veletrhu STAVOTECH, který se koná ve dnech 3. – 5. listopadu v Olomouci. Mimo to jsou zastřešení zájemcům celoročně k dispozici v showroomech ALUKOV v Praze v Karlíně nebo v Orli u Chrudimi, kde jsou nápomocní i zkušení profesionálové připravení poradit. Více informací, včetně videorecenzí spokojených zákazníků, naleznete na stránkách www.alukov.cz