Zastřešení firmy Alukov vyhrálo první cenu

Společnost Alukov, tradiční český výrobce zastřešení teras Corso, bazénů a vířivých van, získala na vyhledávaném stavebním veletrhu For Habitat 2017 první cenu Grand Prix za zastřešení teras Corso Ultima.

To je architektonicky a designově čisté provedení s liniově rovnými střešními tabulemi a velkými prosklenými plochami, které umocňují pohodlný prostorový dojem. Zároveň splňuje požadavky náročných zákazníků za přijatelnou cenu. Boční části zastřešení jsou odlehčeny pro ničím nerušený výhled a intenzivnější propojení s okolní zahradou. Zastřešení kopíruje trendy současné moderní architektury a zároveň vytváří trendy v oboru.

„Pečlivě nasloucháme přáním a požadavkům našich zákazníků, které jsme technicky i designově převedli do vlastností zastřešení Corso Ultima. Velmi nás těší ocenění odborné poroty a myslím, že radost mají i naši zákazníci. Mít na terase „šampiona s medailí“ je přece příjemné a potvrzuje to dobrý vkus zákazníků. Dotvářet domov… s našimi zákazníky nás zkrátka baví,“ říká Zdeněk Kohák, marketingový ředitel společnosti.