Známí kuchaři se zapojili do kampaně DámeJídlo.cz

V aktuální podzimní reklamní kampani jedničky na poli gastro dovážkových služeb DámeJídlo.cz se v televizním spotu objevují známí kuchaři ze čtyř populárních restaurací reprezentující čtyři druhy kuchyní, které představují typické chutě zákazníků DámeJídlo.cz: italská, asijská, česká kuchyně a burgery. Reklama ukazuje jedinečný pohled přímo do kuchyně dané restaurace v hlavní roli s jejím šéfkuchařem či kuchařem.

Ve spotu se objevuje majitel italské restaurace Nominanza a zároveň hlavní pizzař Jakub Dám. Restaurace je proslulá tím, že pro zachování autentičnosti dováží většinu svých surovin až z Neapole. Dalším účinkujícím je majitel a zároveň kuchař Oldřich Antoš z Blackberry Café, které je známé svými skvělými burgery.

V reklamě nemůže chybět ani zástupce česká kuchyně. Tu představuje populární restaurace Lokál Nad Stromovkou ze sítě Ambiente a její šéfkuchař Jindřich Štolba. Vaří se zde především česká klasika, která je připravená z čerstvých surovin od místních dodavatelů. V České republice čím dál populárnější asijskou kuchyni reprezentuje vinohradská restaurace Café Buddha a její kuchař Dolgan Barikov. V Café Buddha si můžete pochutnat na skvělém sushi,  šéfkuchařkou je zde světově uznávaná specialistka na sushi Sofia Smith.

Načerpejte inspiraci při zhlédnutí TV spotu či si přímo objednejte chutný pokrm z některé z těchto čtyř restaurací, případně mnoha dalších nejen v Praze, ale i většině měst v Čechách a na Moravě. Každý měsíc DámeJídlo.cz vyřídí a doveze do domácností či firem více než 230 000 pokrmů.

oldrrch_antos__blackberry_cafe_zdroj_damejidlocz


Warning: Undefined array key "sfsi_mastodonIcon_order" in /data/web/virtuals/309338/virtual/www/domains/svethg.cz/wp-content/plugins/ultimate-social-media-icons/libs/controllers/sfsi_frontpopUp.php on line 175
error

Líbí se vám příspěvek? Pošlete jej dál :-)