Ceník inzerce

Spread the love

V rámci vydavatelství 1. Press Real Group, spol. s r.o. vydáváme tituly zaměřené na horeca trh a retail. Máte-li zájem zveřejnit své příspěvky v našich tištěných (Svět HORECA, MODERNÍ JÍDELNA) či online titulech (Newsletter Svět HORECA, www.svethg.cz, www.svetobchodu.cz) neváhejte nás kontaktovat nebo si stáhněte ceník inzerce ZDE. Ceník inzerce obsahuje navíc kompletní představení našich titulů, termíny vydání, obsahová zaměření čísel (témata).

Představení tištěných titulů:

Noviny SVĚT HORECA jsou formou předplatného + direct mailu + mailingu distribuované v Česku na management a provoz restaurací, kaváren, cukráren, barů, dodavatele, odborné školy a organizace. Počet vydání za rok: 6

Noviny MODERNÍ JÍDELNA jsou distribuované formou direct mailu na velkovývařovny v Česku. Jde o bezkonkurenční B2B projekt, který komunikuje na silném a rychloobrátkovém trhu. Jednotlivá vydání se tak dostávají do velkokapacitních vývařoven, školních jídelen, kuchyní v rámci domovů seniorů, školek a nemocnic. Dále je titul je zasílán na společnosti zaměřující se na firemní stravování. Počet vydání za rok: 4

Představení online titulů:

Newsletter Svět horeca rozesíláme 2x měsíčně na přihlášené odběratele z oblasti hotelnictví a gastronomie. Newsletter Svět horeca odebírá management a provoz hotelů, lázní, restaurací, kaváren, cukráren, barů, závodních jídelen a dodavatelských firem.

www.svethg.cz je zpravodajský web, který se zaměřuje na trh horeca. Je cílen na management a provoz hotelů, lázní, restaurací, kaváren, cukráren, barů a závodních jídelen.

www.svetobchodu.cz je zpravodajský web, který se zaměřuje na retail. Je cílen na vyšší a top management obchodů, obchodních sítí a řetězců zodpovídající za řízení a tvorbu sortimentu, podporu prodeje a zavádění nových výrobků na trh, marketing, reklamu a logistiku.

 

Ceník inzerce

 

Prodej inzerce:

Jaroslava Chudá

gsm: +420 776 591 940

e-mail: chuda@1prg.cz