O nás

SVĚT H&G je časopis pro hotely, lázeňská zařízení, restaurace, kavárny, bary. Vychází v tištěné a elektronické verzi a je distribuován formou předplatného a directmailu na ředitele a majitele gastronomických a ubytovacích zařízení, F&B manažery, šéfkuchaře, kuchaře, cukráře, baristy, barmany, studenty a dodavatele do sektoru horeca.

 

SVĚT BARMANŮ je časopis cílený na barmanskou elitu. Vydáváme jej ve spolupráci s Českou barmanskou asociací. Svět barmanů je nedílnou součástí každého vydání časopisu Svět H&G.

 

SVĚT HORECA jsou velkoformátové noviny pro restaurace, hotely, lázeňská zařízení, kavárny, bary. Vycházejí v tištěné a elektronické verzi a jsou distribuovány formou předplatného a directmailu na ředitele a majitele gastronomických a ubytovacích zařízení, F&B manažery, šéfkuchaře, kuchaře, cukráře, baristy, barmany, studenty a dodavatele do sektoru horeca.

Jsou to první gastronomické noviny, které mají bezkonkurenční pokrytí trhu za přijatelné ceny – nabízejí ideální uplatnění cílených reklamních kampaní. V kombinaci s časopisem Svět H&G získává čtenář i zadavatel inzerce širší možnosti pro nová obchodní partnerství.

 

MODERNÍ JÍDELNA jsou noviny pro velkokapacitní vývařovny a jídelny. Jde o bezkonkurenční B2B projekt, který komunikuje na silném a rychloobrátkovém trhu. Jednotlivá vydání se tak dostávají do velkokapacitních vývařoven, jídelen, školních jídelen, kuchyní v rámci domovů seniorů, školek a nemocnic. Dále je titul je zasílán na společnosti zameřující se na firemní stravování a catering.

 

SVĚT OBCHODU je odborný časopis cílený na retail. Vychází 4x  ročně a je zasílán na nezávislé obchodníky, obchodní řetězce a dodavatele. Mapuje maloobchodní trh a pravidelně přináší informace o novinkách na trhu. Časopis je určený pro vyšší a top management obchodů, obchodních sítí a řetězců.

 

1. Press Real Group, spol. s r.o. je nezávislé české vydavatelství, které se již od roku 2005 věnuje vydávání odborných a společenských titulů se zaměřením na: obchod, pohostinství, hotelnictví a cestovní ruch. Díky zkušeným redaktorům a spolupráci s oborovými organizacemi a státními institucemi jsou jednotlivé tituly přínosným zdrojem informací pro naše čtenáře a obchodní partnery. Na trhu působíme již 15 let!

 

ROČNÍ  PŘEDPLATNÉ ČASOPISŮ:
Svět H&G + Svět horeca (celkem 8 vydání za rok) – 660 Kč včetně DPH
Pro studenty – 400 Kč včetně DPH

OBJEDNAT LZE NA:
Tištěné časopisy k objednání na:

tel.: 776 591 940

email: redakce@1prg.cz