Accor a meetago uzavřely partnerství

Spread the love

Společnosti Accor a meetago® podepsaly dohodu o strategickém partnerství pro oblast obchodních kongresů a akcí, ve které již úspěšně spolupracovaly. Společnost meetago® zajišťuje rezervační a softwarová řešení v sektoru „MICE“ (setkání, motivační pobyty, konference a výstavy) a je jedním z největších hráčů ve střední Evropě.

Rezervační technologie a služby společnosti meetago® bude nabízet společnost Accor nejen v regionu DACH (Německo, Rakouska a Švýcarsko), ale i v rámci celé Evropy a také na několika klíčových trzích, například v USA nebo Číně. Po spuštění partnerství bude společně vytvořené řešení „Connectivity Solution“ dostupné pro více než 1 600 kongresových hotelů na celém světě. Nabídka se zaměřuje na ucelené a atraktivní portfolio kongresových a konferenčních hotelů napříč všemi značkami.

 

Inovativní cloudová řešení pro obchodní akce

Inovativní online nástroj společnosti meetago® využívá nejmodernější cloudové technologie a garantuje tak organizátorům konferencí bezpečný rezervační proces. Skupina rovněž nabízí individuální řešení pro správu jednotlivých akcí i účastníků – od menších setkání po velké obchodní akce.

Platforma společnosti meetago® je jednou z nejnavštěvovanějších a nejvyužívanějších rezervačních platforem v rámci německého i evropského sektoru obchodních akcí, když registruje více než milion obchodních návštěvníků ročně.

 

Podpora mezinárodní expanze

Cílem partnerství společností Accor a meetago® je zajistit, aby byl proces rezervací a správy konferencí, obchodních akcí a kongresů rychlejší, globálnější a efektivnější – pro hotely i pořadatele jednotlivých akcí. Výsledkem by mělo být snadnější uspokojení poptávky korporátních zákazníků, a to při současné podpoře trvalé mezinárodní expanze kongresových aktivit obou partnerů.

„Na základě strategického partnerství se společností meetago® reagujeme na rostoucí poptávku ze strany našich korporátních zákazníků, přičemž bychom v budoucnu chtěli naši nabídku zpřístupnit centrálně, prostřednictvím jediné platformy. Zároveň v rámci konferenčního průmyslu nabízíme ucelenější a efektivnější služby při vyšší úrovni digitalizace,“ uvedla Sabine Toplak ze společnosti Accor, obchodní viceprezidentka pro Střední Evropu.

„Jsme skutečně rádi, že dochází k dalšímu prohloubení spolupráce se společností Accor. Jde o krok, který dále podpoří náš globální růst. Naším cílem je využívat inovativní přístupy k zajištění vynikající uživatelské zkušenosti,“ vysvětlil Udo Lülsdorf, generální ředitel a zakladatel společnosti meetago®.

Foto a text: Privilege PR, Accor