Jak rozvinout potenciál profesionální kuchyně naplno?

Spread the love

Digitalizace přichází i do profesionálních kuchyní. Již několik let můžeme tento trend sledovat a s příchodem pandemie se ještě umocnil. Nejedná se jenom o větší příklon k platbám kartou, pokladní systémy, online nákupy nebo třeba objednávání a platbu účtu přes aplikaci přímo v restauraci. V samotné kuchyni se digitalizace dá využít na několika frontách – uživatel spravuje své zařízení, recepty nebo má pod palcem hygienu. Jednoduše připojí varné zařízení RATIONAL k digitální platformě ConnectedCooking a objeví nové možnosti jeho kuchyně.

ConnectedCooking umožňuje digitální přístup k varným systémům RATIONAL prostřednictvím chytrého telefonu, tabletu nebo počítače. Tak bude mít uživatel neustálý přehled o varných programech, aktualizacích softwaru zařízení a přístup k HACCP datům. „Mnoho našich zákazníků je příjemně překvapeno, jak digitalizace zjednodušuje život v kuchyni a co jejich zařízení dokáže,“ potvrzuje Jindřich Švestka, obchodní ředitel RATIONAL.
Efektivnější pracovní procesy jsou zajištěny možností vytváření receptů a varných programů přímo v platformě a jejich přenesení jedním klikem do zařízení. Výsledkem je stejný standard kvality na všech zařízeních bez ohledu na obsluhu a množství poboček. Jak mít zařízení stále aktuální a bezpečné? S funkcí automatické aktualizace zařízení přes ConnectedCooking tohle zvládne
uživatel pár kliky. Nezáleží na tom, jestli jich má 10 nebo jen jedno. S ConnectedCooking má uživatel vše pod kontrolou, zejména stav hygieny. Jednoduše si vygeneruje a uloží data HACCP. Přes platformu lze také sledovat stav znečištění zařízení a zajistit čištění, pokud právě není v provozu. Jindřich Švestka popisuje nevyhnutelný efekt užívání platformy ConnectedCooking: „Zařízení je optimálně využíváno a redukuje zbytečné prostoje na minimum. Toto šetří mnoho času a v neposledním případě také peníze.“ „Jakmile si zákazník zkusí používání platformy ConnectedCooking, uvidí, že se před ním otevřou další možnosti k zefektivnění chodu jeho provozu,“ ujišťuje Jindřich Švestka. Registrace a užívání je zcela zdarma. Připojení zařízení k platformě je možné zařídit v rámci instalace zařízení, ale také kdykoliv později. Více informací k platformě a jejím funkcím je k dispozici na www.ConnectedCooking.com.