Kde mají hotely největší reputaci?

Hotelový vyhledávač trivago.cz představuje žebříček destinací s nejlépe hodnocenými hotely na světě. Stejně jako loni, i v letošní top 100 se objevila 3 česká města. Nejlépe z nich si opět vedl Český Krumlov, který skončil na 15. místě. Karlovy Vary obhájily loňské 68. místo, Praha se však posunula ze 77. příčky na 86. Prvenství obhájilo turecké město Göreme zapsané na na Seznamu světového kulturního dědictví UNESCO.

Prvenství obhájilo turecké město Göreme (na fotce) s unikátní jeskynní strukturou v oblasti Kappadokie. Také italská Matera obhájila loňské stříbrné místo. Třetí a čtvrté místo patří letos městům, která se loni do top 100 ani nedostala – německému Rustu známému pro Europa-park a čínskému městečku Lijiang nedaleko Tibetu.

V první destíce se od loňska udrželo 5 měst – již zmíněné Göreme a Matera, dále letos šesté San Gimignano (loni na 3. místě), osmá (stejně jako loni) Killarney a první desítku uzavírá město Gramado, které bylo před rokem na čtvrtém místě.

Z českých měst si, co se hodnocení reputace hotelů týká, nejlépe vede Český Krumlov, který se umístil  na patnáctém místě a propadl se tak tedy o 4 místa. To 68. Karlovy Vary svou pozici obhájily a dokonce si dle trivago Rating Indexu (tRI) vylepšily reputaci – v loňském roce činil tRI Karlových Varů 82,300 a letos je to 82,614 ze stobodového indexu. Praha si reputaci ubytování sice také zlepšila (z tRI 81,980 na 82,043), nicméně ani to nestačilo a pokračuje tak její pokles na letošní 86. příčku. Stále si však vede lépe než Vídeň (92. místo) či španělská Málaga (98.)


Warning: Undefined array key "sfsi_mastodonIcon_order" in /data/web/virtuals/309338/virtual/www/domains/svethg.cz/wp-content/plugins/ultimate-social-media-icons/libs/controllers/sfsi_frontpopUp.php on line 175
error

Líbí se vám příspěvek? Pošlete jej dál :-)