Pampero Aniversario inovuje design

Prvotřídní rum z venezuelské palírny Pampero změnil po letech svůj design. Zakulacenou láhví a ikonickým koženým vakem výrobce odkazuje na své dědictví, inspiraci svobodnými kovboji Llaneros a jejich zvyky a také vychází vstříc ekologickým požadavkům současné doby.

Nové provedení ikonického vaku Pampero Aniversario evokuje svým vzhledem autentická kožená sedla, která byla tradičně používána místními kovboji Llaneros. Odkazuje na řemeslnost a tradici, ke které se rum od svého vzniku hrdě hlásí. Červené logo Llaneros je nyní viditelnější díky voskové pečeti. Tři zobrazené sudy mají dvojí symboliku – v prvním případě odkazují na trojitý proces destilace, v druhém případě na stárnutí rumu v dubových sudech, kde rum získává své unikátní aroma bohaté na ovocné, vanilkové a tabákové tóny. Venezuelské logo umístěné ve spodní části vaku je zárukou původu a vysokých standardů kvality.

Výrazný a kvalitně zpracovaný vak je vyroben z udržitelného materiálu. Výrobce se rozhodl pro tento materiál z toho důvodu, aby přispěl k udržení přírodního ekosystému, ale současně neslevil ze svých požadavků na prvotřídní řemeslné zpracování a kvalitu. Vak je bytelný, díky čemuž lépe chrání lahev před poškozením, a je příjemnější na omak. Ručně vyrobené šněrování umožňuje snadnější nalití rumu bez nutnosti sejmutí vaku, který se tak stává trvalou součástí produktu.

Láhev zůstala i nadále ikonicky zakulacená. Její tvar je inspirován venezuelským stromem Tapara, jehož plody používali Llaneros jako nádoby na tekutiny. Vak v sobě spojuje vše, co je značce Pampero vlastní – autenticitu, sebevědomí, hrdost, kvalitu, odvážný charakter a řemeslnou péči. Nezapomíná ovšem ani na modernizaci a rozvoj – proto se snaží Pampero udělat co nejvíce pro udržitelnost a ochranu naší planety.

Pampero Aniversario je výjimečně lahodnou směsicí nejlepších a nejkvalitnějších rumů pocházejících z venezuelské palírny Pampero. Rum prochází nejprve trojnásobnou destilací a poté po dobu 4 let dozrává v dubových sudech po whisky a sherry. Díky tomu získává rum unikátní aromatickou vůni rozinek, skořice, sušeného ovoce, vanilky, tabáku, čokolády a kůže.

Foto: Stock Plzeň – Božkov

Pampero Aniversario